"Elif" odcinek 418. Rodzina Emiroğlu zbankrutuje? Yusuf znowu ratuje Elif! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Po tragicznych wydarzeniach z dnia ślubu Melek i Kenana, rodzina Emiroğlu stara się jakoś żyć dalej. W 418. odcinku serialu "Elif" okaże się, że czeka ich trudny czas ze względu na finanse. Sprawdź, co wydarzy się w 418. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 418. we wtorek, 5.02.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kenan (Volkan Çolpan) i Tugce (Zeynep Öğren) zmarli w wyniku pożaru, do którego doprowadziła Arzu (Cemre Melis Çınar) w dniu ślubu Melek (Selin Sezgin) i Kenana. Teraz Melek i Elif (Isabella Damla Güvenilir) próbują poukładać sobie życie na nowo.

Kenan i Tugce nie żyją! Jak teraz będzie wyglądało życie Melek i Elif?Zobacz więcej

W 418. odcinku serialu "Elif" Selim (Emre Kıvılcım) jest zmuszony powiadomić rodzinę o trudnej sytuacji finansowej, w jakiej się znaleźli. Aliye (Aysun Güven) jest załamana. Cevahir, właściciel szwalni, próbuje zmusić Yusufa do opuszczenia lokalu, w którym prowadzi antykwariat. Selim walczy o przyszłość rodziny i firmy, pomaga mu w tym doradca finansowy Ümit.

W tajemnicy przed Melek, Elif odwiedza antykwariat Yusufa, żeby podziękować mu za uratowanie życie. Przy okazji sprząta też bałagan, jaki zostawili tam ludzie Cevahira noc wcześniej. Wtedy pojawia się okrutny Cevahir we własnej osobie, z którego rąk ponownie ratuje ją Yusuf.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jest serialowa mama Elif? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zuza (gość)

    Najbardziej to żal mi Serdara. Przecież on nigdy nie przytulił swojej córki, nie powiedział do niej córeczko, on nie mówił do niego tato, nie spała jeszcze w jego domu, a teraz nie żyje! Co to ma być?!! Czemu to Elif nie umarła? Wtedy Kenen by przeżywał! Eh, bezsens...

    06.02.2019 09:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×