"Elif" odcinek 423. Arzu wychodzi ze szpitala! Yusuf aresztowany! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Selim jest w dołku. Nie wie, że zadając się z Ümitem, wpada w pułapkę zastawioną przez Serdara. Na dodatek, w 423. odcinku serialu "Elif" Arzu wychodzi ze szpitala psychiatrycznego. Sprawdź, co wydarzy się w 423. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 423. we wtorek, 12.02.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Serdar (Hakan Bozyigit) jest przekonany, że śmierć Tugce (Zeynep Öğren) to wina rodziny Emiroğlu. Chce się zemścić, a pomaga mu w tym Ümita (Emre Çaltılı), który wciągnął Selima (Emre Kıvılcım) we współpracę w pewnym projekcie.

Serdar zastawia pułakę na Selima! Doprowadzi go do bankructwa?Zobacz więcej

W 423. odcinku serialu "Elif" Serdar i Gonca (Dilara Yüzer) wybierają się na wspólne wakacje. Arzu (Cemre Melis Çınar) kończy leczenie w szpitalu, Erkut (Umut Ölçer) ma zabrać ją do siebie. Selim dzieli się z rodziną radosną informacją o nowej współpracy; wszyscy są przekonani, że zła passa w końcu minęła. Pierwsza lekcja Zeynep (Gülçin Tunçok) okazuje się całkowitym niewypałem, jej uczennica nie wykazuje żadnych chęci do nauki.

Dzięki pomocy Melek (Selin Sezgin), Aysel udaje się zachować pracę. Pierwszy dzień prowadzenia nowego interesu okazuje się dla (Hasan Ballıktaş) i Murata (Batuhan Soncul) sporym rozczarowaniem. Na oczach Elif (Isabella Damla Güvenilir) policja aresztuje Yusufa. Na wieść o zwolnieniu Arzu ze szpitala, Serdar nagle odwołuje wyjazd z żoną.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Lewe (gość)

  Człowieku co ty wypisujesz,zgłoś sie do psychiatry,nie chcesz to nie patrz,nikt cie nie zmusza.Filmy tureckie są takie rozlazłe,ale są fajne i ja sobie oglądam.

  12.02.2019 10:24
 • Misia (gość)

  Oglądam codziennie "14.00 i Super

  11.02.2019 22:37
 • Arzumelek (gość)

  Głupi ten serial ale oglądam, właściwie to dla beki

  11.02.2019 20:07
 • Siuzia (gość)

  O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacie Nuda... No już głupstwo! Od kiedy Tucze i Kenan nie żyją to tfu! Wszyscy chcą się zabić i obwiniać... TFU! Mam mini quiz: Znajdź błędy: 😞😞😞😞😞😞😞😞😟😞😞😞😞😞😞😞😞 ilejeszczeilejeszczeilejeszczeilejeszrilejeszcze 👨👨👨👨👨👨👨👨👨👨👨👨👦👨👨👨👨👨👨👩👩 🙍🙍🙍🙍🙍🙍🙍🙎 👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👦‍👦👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👦 👆👆👆👆👆👆🖕👆👆👆👆👆 złozłozłożłozło Teraz zaciśnij ręce w pięści i powiedz tyle razy ile masz lat: Psia Planeta Teraz otwórz pięści. Jeżeli na jednej ręce masz połowę serca i na drógij też - pomożesz kiedyś psom, a jeśli nie to nie 😊 Miłego dnia!

  11.02.2019 13:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×