"Elif" odcinek 425. Erkut uwalnia Arzu z rąk Serdara! Szefowa dręczy Melek [STRESZCZENIE ODCINKA]

Serdar dowiedział się, że Arzu wychodzi ze szpitala i postanowił ją porwać. W 425. odcinku serialu "Elif" do akcji wkroczy Erkut. Sprawdź, co wydarzy się w 425. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 425. w czwartek, 14.02.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Serdar (Hakan Bozyigit) zrezygnował z wyjazdu z Goncą (Dilara Yüzer) kiedy dowiedział się, że Arzu (Cemre Melis Çınar) kończy leczenie w szpitalu psychiatrycznym. Porwał ją i zamknął zakneblowaną w piwnicy. Co zamierza?

Serdar porywa Arzu! Co planuje?Zobacz więcej

W 425. odcinku serialu "Elif" Serdar próbuje zmusić Arzu do podpisania dokumentu. Erkut (Umut Ölçer) udaje się do domu Serdara, ogłusza go i uwalnia wycieńczoną Arzu. Zabiera ją do domu, czym wywołuje gniew Asuman (Tugba Duygu Erman)

Melek (Selin Sezgin) nie chce się zgodzić, żeby Inci (Deniz Irem Morkoc) jechała z nią do szwalni. Dziewczynka chowa się w bagażniku samochodu Selima (Emre Kıvılcım) i stawia kobietę przed faktem. Bahriye (Muge Esmeray), widząc zainteresowanie Cevahira (Serhat Üstündağ) Melek, coraz bardziej dręczy kobietę.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jest serialowa mama Elif? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ona 32 (gość)

  To jest druga moda na sukces. Te seriale są ogłupiające.

  14.02.2019 12:27
 • Marta (gość)

  Film robi się coraz głupszy i absurdalny. Przestałam go oglądać jakieś sto odcinków temu. Ten serial jest taki idiotyczny, dobry dla babć z amnezją. W kółko kogoś porywają, zabijają. Przysłowiowe "flaki w oleju".

  14.02.2019 12:25
 • Jerzy (gość)

  Elif film jak film ciagnie sie jaknie wiem co ale go ogladam podoba mi sie

  14.02.2019 05:18
 • O ślubie melek i kenana (gość)

  Boże jaka ta arzu jest głupia oskarża melek o zabicie jej córki a sama zabiła byłego męża i córkę mało jej było że namówiła erkuta dobporwania urzędnika

  13.02.2019 22:07
 • O ślubie melek i kenana (gość)

  Boże jaka ta arzu jest głupia oskarża melek o zabicie jej córki a sama zabiła byłego męża i córkę mało jej było że namówiła erkuta dobporwania urzędnika

  13.02.2019 22:07
 • Siuzia (gość)

  Ech... Głupi Erkut! Przecież Serdar miał zabić zołzę. A ten popisał się przed innymi. Co za typ!

  Jaki jest wymarzony koniec Elif? Do tego czasu gdy Arzu idzie podpalić do z Kenanem, Tucze, Melek i Elif. A teraz zmiany. Serdar idzie za Arzu, by dowiedzieć się co ta planuje. Gdy widzi, że podpala dom i slyszy z niego głos Tucze - wchodzi do akcji. Ratuje Tucze, a Kenan cudem się uratował. Arzu nie miała tyle szczęścia i odeszła do piekła. Serdar i Tucze są razem, Indzi nie żyje i tyle... No może bez tej Indzi...

  13.02.2019 19:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×