"Elif" odcinek 428. Yusuf okradł Sunę? Kolejne niepowodzenie Selima! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu spotkała się z Melek i zapowiedziała zemstę. W 428. odcinku serialu "Elif" Asuman wyjawi Arzu wszystko, co wie o sytuacji rodziny Emirgolu. Sprawdź, co wydarzy się w 428. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 428. we wtorek, 19.02.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) dochodzi do siebie po wyjściu ze szpitala. Wciąż mieszka u Erkuta (Umut Ölçer) i Asuman (Tugba Duygu Erman). Spotkała się też z Melek (Selin Sezgin) i zapowiedziała, że zemści się za śmierć Tugce (Zeynep Öğren).

Arzu przychodzi do Melek i zapowiada zemstę!Zobacz więcej

W 428. odcinku serialu "Elif" w nadziei na pozbycie się niechcianego gościa, Asuman wyjawia Arzu wszystko, co wie o sytuacji rodziny Emirolu. Tülay (Derya Şen) pomaga Veyselowi (Hasan Ballıktaş) w sprzedaży. Tymczasem Murat (Batuhan Soncul) rusza na poszukiwania tajemniczej piękności, udaje mu się trafić na ślad dziewczyny.

Suna zostaje okradziona w pobliżu szwalni. Podejrzenia padają na Yusufa (Umut Özkan). Elif (Isabella Damla Güvenilir) idzie szukać kotków, przypadkiem zauważa, jak Yusuf ukrywa pistolet. Selim (Emre Kıvılcım) jest załamany na wieść o wypadku ciężarówki wiozącej towar do klienta.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jest serialowa mama Elif? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×