"Elif" odcinek 430. Yusuf chce skrzywdzić Melek?! Cevahir atakuje go! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cevahir próbuje zdobyć Melek. Ona jednak nie zwraca na niego uwagi. W 430. odcinku serialu "Elif" mężczyzna zobaczy, jak Melek jest w towarzystwie Yusufa! Sprawdź, co wydarzy się w 430. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 430. w czwartek, 21.02.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Cevahir (Serhat Üstündağ) w różny sposób próbuje zwrócić na siebie uwagę Melek (Selin Sezgin). Selim (Emre Kıvılcım) jest załamany po wypadku ciężarówki wiozącej towar do klienta. Arzu (Cemre Melis Çınar) wie już, że za wszystkim stoi Serdar (Hakan Bozyigit).

Serdar triumfuje. Arzu dowiaduje się, że to on stoi za niepowodzeniami SelimaZobacz więcej

W 430. odcinku serialu "Elif" Arzu nęka Serdara, grozi, że wszystko wyjawi Goncy. Kobieta próbuje namówić Erkuta, żeby wkradł się do domu Goncy (Dilara Yüzer). Cansu z matką i Pelin (Pelin Çalışkanoğlu) przychodzą do Zeynep (Gülçin Tunçok) z przeprosinami. Za namową Pelin, Zeynep zgadza się kontynuować lekcje.

Między Bahriye (Muge Esmeray) i Melek dochodzi do sprzeczki. Kiedy Melek wychodzi się przewietrzyć, natyka się na Yusufa (Umut Özkan). Cevahir atakuje mężczyznę, insynuując, że miał on złe zamiary wobec Melek. Murat (Batuhan Soncul) symuluje chorobę, żeby wypatrywać pięknej nieznajomej. Aysel (Esra Öztop) przyjmuje przeprosiny męża i wraca do domu.

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jest serialowa mama Elif? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Alina musisz jeszcze długo czekać - to istny tasiemiec .Wymyslaja już takie głupoty ze głowa mała a koniec będzie jeszcze glupszy

    20.02.2019 20:15
  • Alina (gość)

    kiedy będzie wreszcie ostatni odcinek? Stał się wielką nudą.

    20.02.2019 18:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×