"Elif" odcinek 446. Selim oddaje się w ręce policji! Arzu w ciężkim stanie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Selim nie wytrzymał i postanowił zemścić się na Arzu. W 446. odcinku serialu "Elif" przyznaje się do wszystkiego i oddaje w ręce policji! Sprawdź, co wydarzy się w 446. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 446. w piątek, 15.03.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) chciała podpalić Elif (Isabella Damla Güvenilir), a kiedy dziewczynka wszystko sobie przypomniała, Selim (Emre Kıvılcım) postanowił odszukać Arzu i pomścić Elif. Strzelił do niej i zostawił leżącą na ziemi!

Selim strzela do Arzu! Odda się w ręce policji? Zobacz więcej

W 446. odcinku serialu "Elif" Selim wyznaje rodzinie, że strzelił do Arzu, po czym oddaje się w ręce policji. Cała rodzina jest zrozpaczona. W najgorszym stanie jest jednak Zeynep (Gülçin Tunçok). Stan Arzu jest krytyczny. Dochodzi nawet do zatrzymania funkcji życiowych, konieczna jest reanimacja.

W szpitalu Serdar (Hakan Bozyigit) i Ümit (Emre Çaltılı) dowiadują się, że to Selim strzelał. Ümit ukrywa przez Serdarem swoje uczucia do Arzu. Losy Selima zależą od tego, czy Arzu przeżyje. Kiedy okazuje się, że jednak z tego wyjdzie, Selim, obawiając się o bezpieczeństwo rodziny, wcale się z tego nie cieszy.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mad (gość)

    Ązu poniosła konsekwencje swojego czynu

    14.03.2019 22:31
  • Ogonek (gość)

    Arzu powinna zginąć w tej sytuacji a selima wypuścić z więzienia i go wyczyść z zazutuw robił to w dobrej wierze a brudy aruzu powini wyjść na jaw

    14.03.2019 20:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×