"Elif" odcinek 449. Poszukiwania Elif! Yusuf namówi dziewczynkę do powrotu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Koleżanka Elif ze szkoły, Beril oskarżyła ją o kradzież kredek. Elif uciekła. W 449. odcinku serialu "Elif" cała rodzina będzie szukała dziewczynki. Sprawdź, co wydarzy się w 449. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 449. w środę, 20.03.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Beril podrzuciła swoje kredki do plecaka Elif (Isabella Damla Güvenilir) i oskarżyła ją o kradzież. Mimo, że pani nauczycielka łagodnie rozmawiała z dziewczynką, aby dowiedzieć się, jaka jest prawda, zrozpaczona dziewczynka uciekła ze szkoły.

Elif oskarżona o kradzież! Dziewczynka ucieka ze szkoły! Zobacz więcej

W 449. odcinku serialu "Elif" Ceyda, koleżanka Elif, wyjawia wychowawczyni prawdę. Nauczycielka dzwoni do Melek (Selin Sezgin) i kobieta natychmiast idzie szukać córki. Robią to również Veysel (Hasan Ballıktaş) i Murat (Batuhan Soncul), którym wydawało się, że widzieli, jak Elif przebiega przez ulicę. Widzą, jak Elif szarpie się z Yusufem (Umut Özkan) i od razu interweniują. Elif wykorzystuje ich nieuwagę i znowu znika.

Yusuf po raz kolejny znajduje Elif i tym razem udaje mu się nakłonić dziewczynkę, żeby poszła z nim do antykwariatu. Mężczyzna informuje Melek o miejscu pobytu jej córki i Elif wraca do domu. Dziewczynka nie chce jednak wrócić do szkoły w obawie, że dzieci mają ją za złodziejkę.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×