"Elif" odcinek 450. Veysel i Murat atakują Yusufa! Arzu może wyjść ze szpitala [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif uciekła i Yusuf próbował namówić ją do powrotu. Veysel i Murat ocenili natomiast, że mężczyzna chce zrobić Elif krzywdę! Sprawdź, co wydarzy się w 450. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 450. w czwartek, 21.03.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Güvenilir) uciekła po tym, jak koleżanka ze szkoły oskarżyła ją o kradzież. Veysel (Hasan Ballıktaş) i Murat (Batuhan Soncul) ruszyli na poszukiwania i zobaczyli, jak dziewczynka wyrywa się od Yusufa (Umut Özkan). Mężczyźni uznali, że Yusuf chciał zrobić Elif krzywdę.

Poszukiwania Elif! Yusuf namówi dziewczynkę do powrotu?Zobacz więcej

W 450. odcinku serialu "Elif" Veysel i Murat postanawiają odwieźć Elif do szkoły, a Melek (Selin Sezgin) do pracy. Przed szwalnią atakują Yusufa, myśląc, że poprzedniego dnia chciał skrzywdzić Elif. Melek mówi im, jak było naprawdę. Gdy mężczyźni przychodzą do księgarni, aby go przeprosić, natykają się na ludzi Cevahira (Serhat Üstündağ). Udaje im się przepędzić napastników i tym samym rekompensują księgarzowi swoje zachowanie.

Arzu (Cemre Melis Çınar) czuje się dobrze i może wyjść ze szpitala. Gonca (Dilara Yüzer) każe Asuman (Tugba Duygu Erman) zaproponować Arzu, by ta zatrzymała się u niej i Erkuta (Umut Ölçer).

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×