"Elif" odcinek 456. Melek spotyka się z adwokatem. Wyciągnie Selima z więzienia? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Selim przebywa w więzieniu za postrzelenie Arzu. W 456. odcinku "Elif" Melek spotka się z adwokatem i pojawi się nadzieja, że Selim wyjdzie na wolność. Sprawdź, co wydarzy się w 456. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 456. w poniedziałek, 1.04.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Rodzina Emiroğlu przeżywa trudne chwile. Najpierw pękła rura, potem spaliła się szklarnia. Zeynep (Gülçin Tunçok) załamała się, a potem jeszcze straciła pracę. Czy Melek (Selin Sezgin) uda się jakoś odmienić los rodziny?

Arzu podpala szklarnię rodziny Emiroğlu! Zeynep traci pracę! Zobacz więcej

W 456. odcinku serialu "Elif" rodzina Emiroğlu próbuje dojść do siebie po ostatnich wypadkach. Melek spotyka się z adwokatem, który może wyciągnąć Selima (Emre Kıvılcım) z więzienia. Niestety okazuje się, że jego usługi są bardzo drogie. Beril nakłania Elif (Isabella Damla Güvenilir) do rezygnacji z udziału w wyborach na przewodniczącą klasy.

Ümit (Emre Çaltılı) chce przekonać rodzinę Emiroğlu do zaciągnięcia kredytu pod hipotekę domu. Aliye (Aysun Güven) nawet nie chce o tym słyszeć. Stan zdrowia Goncy (Dilara Yüzer) pogarsza się, Asuman (Tugba Duygu Erman) dzwoni po karetkę.

Serialowa Zeynep prywatnie. Jak wygląda Gülçin Tunçok poza planem? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×