"Elif" odcinek 457. Elif zostaje przewodniczącą klasy! Zeynep udaje się na rozmowę z Arzu [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif wciąż ma problemy z zazdrosną koleżanką z pracy. W 457. odcinku "Elif" w końcu rozstrzygnie się konkurs na przewodniczącą klasy. Sprawdź, co wydarzy się w 456. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 457. we wtorek, 2.04.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Gülçin Tunçok) załamała się po tym, jak rodzinę Emiroğlu nawiedziły kolejne tragedie. Melek (Selin Sezgin) próbuje się trzymać i wspierać także ją. Ümit (Emre Çaltılı) postanowił przekonać rodzinę Emiroğlu do zaciągnięcia kredytu pod hipotekę domu.

Melek spotyka się z adwokatem. Wyciągnie Selima z więzienia? Zobacz więcej

W 457. odcinku serialu "Elif" Zeynep postanawia powiedzieć Selimowi (Emre Kıvılcım) o tym, co się dzieje. Okazuje się jednak, że mężczyzna jest chory i Zeynep nie może się z nim zobaczyć. Gonca (Dilara Yüzer) zostaje w szpitalu. Erkut niepokoi się ciągłą nieobecnością Asuman (Tugba Duygu Erman). Postanawia pojechać do posiadłości. W ogrodzie zauważa bawiącą się Inci (Deniz Irem Morkoc) i zdaje sobie sprawę, że Asu przez cały czas go okłamywała.

Dzięki książce, którą dostała od Yusufa (Umut Özkan), Elif (Isabella Damla Güvenilir) postanawia kandydować i wygrywa wybory na przewodniczącą klasy. Zdesperowana Zeynep prosi Arzu (Cemre Melis Çınar), żeby wycofała skargę, ta jednak wyśmiewa dziewczynę i odprawia z kwitkiem. Murat (Batuhan Soncul) i Veysel (Hasan Ballıktaş) podstępem zwabiają Tülay (Derya Şen) do domu. Zamierzają wyjaśnić nieporozumienie z Muallą.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×