"Elif" odcinek 458. Aliye weźmie kredyt pod hipotekę domu! Veysel rani nożem Cevahira! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rodzina Emiroğlu wciąż jest w trudnej sytuacji. W 458. odcinku "Elif" Aliye postanowi wziąć kredyt pod hipotekę domu! Sprawdź, co wydarzy się w 458. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 458. w środę, 3.04.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Ümit (Emre Çaltılı) próbuje przekonać rodzinę Emiroğlu do zaciągnięcia kredytu pod hipotekę domu. Początkowo Aliye (Aysun Güven) nie chciała o tym słyszeć. Trudna sytuacja rodzinna zmusi ją do tego, aby przeanalizowała sprawę jeszcze raz.

Elif zostaje przewodniczącą klasy! Zeynep udaje się na rozmowę z Arzu Zobacz więcej

W 458. odcinku serialu "Elif" dzięki podstępowi Murata (Batuhan Soncul) i Veysela (Hasan Ballıktaş) Tülay (Derya Şen) poznaje prawdę o Mualli i wraca do domu. Beril jest wściekła, że to Elif (Isabella Damla Güvenilir) wygrała wybory i odgrywa się na kolegach z klasy. Erkut (Umut Ölçer) odnajduje Asuman (Tugba Duygu Erman) w szpitalu przy Goncy (Dilara Yüzer). Mężczyzna nie może się pogodzić z tym, że jego żona pomaga jego wrogowi.

Aliye jest zrozpaczona na wieść, że Zeynep (Gülçin Tunçok) szukała pomocy u Arzu (Cemre Melis Çınar), postanawia zaciągnąć kredyt pod hipotekę domu. Podczas sprzedaży Tülay natyka się na Cevahira (Serhat Üstündağ), stałego klienta lokalu, w którym pracowała. Kiedy pojawia się Veysel, między mężczyznami dochodzi do bójki. Cevahir wyciąga nóż i grozi nim Veselowi, ale ostatecznie to Veysel rani nożem Cevahira.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×