"Elif" odcinek 461. Serdar wyrzuci Arzu z domu? Melek dowiaduje się o hipotece! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Serdar musi wyjaśnić sobie wszystko z Goncą. W 461. odcinku "Elif" postanowią wyrzucić z domu Arzu. Co ona na to? Jak zareaguje? Sprawdź, co wydarzy się w 461. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 461. w poniedziałek, 8.04.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Serdar (Hakan Bozyigit) pojawił się w rezydencji Arzu (Cemre Melis Çınar), kiedy był tam również Umit (Emre Çaltılı). Zaskoczony mężczyzna dowiedział się, że Gonca (Dilara Yüzer) jest w szpitalu. Odwiedził żonę i odkrył prawdę o dziecku.

Rodzina szuka adwokatów dla Veysela i Selima. Co z nimi będzie?Zobacz więcej

W 461. odcinku serialu "Elif" Gonca i Serdar postanawiają zacząć wszystko od nowa. Umit próbuje wyjaśnić Serdarowi, co łączy go z Arzu. Mężczyzna jednak nie przyjmuje tego do wiadomości i zrywa znajomość. Serdar i Gonca wracają do rezydencji i żądają, aby Arzu natychmiast opuściła dom. Kobieta jednak niespodziewanie odtwarza nagranie rozmowy z Serdarem. Gonca ucieka i zatrzymuje się u Asuman (Tugba Duygu Erman).

Cevahir (Serhat Üstündağ) ma dość nadopiekuńczości Bahriye. Dochodzi między nimi do kłótni, podczas której kobieta traci posadę kierowniczki. Veysel (Hasan Ballıktaş) wychodzi z aresztu. Ma być sądzony z wolnej stopy. Melek (Selin Sezgin) przechodzi obok pokoju Aliye (Aysun Güven) i słyszy, jak kobieta rozmawia ze zmarłym mężem. Dzięki temu dowiaduje się o hipotece.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • elif zrobiła kupe w majtki (gość)

    hehe

    07.04.2019 11:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×