"Elif" odcinek 472. Ümit czyści konto bankowe rodziny Emiroğlu! Aliye jest załamana! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ümit jest zakochany w Arzu, co sprawia, że jest też pod ogromnym jej wpływem. W 472. odcinku "Elif" Ümit oczyści konto bankowe rodziny Emiroğlu! Sprawdź, co wydarzy się w 472. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 472 w środę, 24.04.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Ostatnio Ümit (Emre Çaltılı) porwać Elif (Isabella Damla Güvenilir) podczas jej urodzin. W ostatniej chwili pojawiła się jednak Melek (Selin Sezgin). Mężczyzna przejrzał na oczy i postawił Arzu (Cemre Melis) ultimatum: albo on, albo porwanie Elif. Veysel (Hasan Ballıktaş) wciąż cierpi po odejściu Tülay (Derya Şen).

Arzu poniża Asuman i robi z niej służącą!Zobacz więcej

W 472. odcinku serialu "Elif" Tülay przypadkiem zauważa na ulicy Veysela i Murata (Batuhan Soncul), jadących samochodem. Seval widzi, jak jej przyjaciółka się męczy i nieustannie namawia ją na powrót do domu. Pomiędzy Bahriye (Muge Esmeray) a Cevahirem (Serhat Üstündağ) dochodzi do sprzeczki, kobieta grozi, że ujawni fakt, że mężczyzna nie ma potrzebnego zezwolenia i zatrudnia ludzi bez ubezpieczenia. Ich rozmowę przypadkiem słyszy Suna.

Ümit wypłaca pieniądze z konta Emiroğlu. Melek i Arzu udają się do banku, żeby spłacić pierwszą ratę kredytu. Są w szoku na wieść, że konto jest puste. Aliye (Aysun Güven) jest załamana, Melek podejrzewa Ümita. Bahriye próbuje podburzyć Cevahira przeciwko Melek.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×