"Elif" odcinek 474. Arzu wycofuje oskarżenie! Selim może wyjść na wolność! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Selim trafił do więzienia po tym, jak postrzelił Arzu. Od tego czasie rodzinę Emiroğlu spotykają same nieszczęścia. W 474. odcinku "Elif" Arzu wycofuje oskarżenia! Sprawdź, co wydarzy się w 474. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 474. w piątek, 26.04.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Selim (Emre Kıvılcım) chciał zemścić się na Arzu (Cemre Melis Çınar) za porwanie i próbę zabicia Elif (Isabella Damla Güvenilir). Postrzelił ją i trafił do więzienia. Cierpi przez to cała jego rodzina, z Zeynep (Gülçin Tunçok) na czele.

Melek i Ümit wyjaśniają sprawę w banku. Kłamstwo Ümita wyjdzie na jaw?Zobacz więcej

W 474. odcinku serialu "Elif" Melek (Selin Sezgin) dowiaduje się w banku o spłacie pierwszej raty kredytu. Nie ma pojęcia, że to Yusuf (Umut Özkan) jej pomaga. Kobieta postanawia zdemaskować Ümita (Emre Çaltılı). Tymczasem Arzu wycofuje oskarżenie i Selim ma wyjść na wolność. Może poinformować o tym żonę, ale postanawia zrobić rodzinie niespodziankę.

Tülay (Derya Şen) dowiaduje się, że Veysel (Hasan Ballıktaş) nadal rozpaczliwie jej poszukuje. Postanawia wrócić do męża. Ten jednak dostaje informację, że Tülay zginęła w wypadku. Yusuf prosi swojego dawnego przyjaciela Orhana, żeby dowiedział się czegoś o Ümicie. Informacje, do których docierają, są niepokojące.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jolek (gość)

    Wcale się nie odchudzisz

    25.04.2019 18:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×