"Elif" odcinek 475. Selim wraca do domu! Gonca i Erkut będą działać w półświatku narkotykowym? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu wycofała zarzuty przeciwko Selimowi i mąż Zeynep może wyjść na wolność! W 475. odcinku "Elif" pojawia się w domu. Jak zareaguje rodzina, która niczego się nie spodziewała? Sprawdź, co wydarzy się w 475. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 475. w poniedziałek, 29.04.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Selim (Emre Kıvılcım) od jakiegoś czasu przebywał w areszcie. Teraz, kiedy Arzu (Cemre Melis Çınar) wycofała oskarżenie, może wrócić do domu. Zeynep (Gülçin Tunçok) nic o tym nie wie. Selim postanowił zrobić rodzinie niespodziankę.

Arzu wycofuje oskarżenie! Selim może wyjść na wolność! Zobacz więcej

W 475. odcinku serialu "Elif" Selim wraca do domu. Domownicy nie posiadają się ze szczęścia. Na krótko przed jego powrotem Zeynep dowiaduje się o hipotece. Na identyfikacji zwłok okazuje się, że ciało nie należy do Tülay (Derya Şen). Veysel (Hasan Ballıktaş) i Murat (Batuhan Soncul) odzyskują wiarę, że kobieta jednak żyje. Okazuje się, że na mężczyzn czeka niespodzianka.

Gonca (Dilara Yüzer) jest wdzięczna Erkutowi (Umut Ölçer) za zorganizowanie pogrzebu Serdara (Hakan Bozyigit). Mężczyzna składa jej propozycję współpracy. Mają rozpocząć działalność w półświatku narkotykowym. Orhan przekazuje Yusufowi (Umut Özkan) kartotekę Ümita (Emre Çaltılı).

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Karolinka Kowalczyk (gość)

    Szukam Elif

    29.04.2019 14:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×