"Elif" odcinek 477. Melek mówi Selimowi, że nie ufa Ümitowi. Mąż Zeynep nie wierzy w jego nieszczerość [STRESZCZENIE ODCINKA]

Selim wrócił z więzienia i dowiedział się o hipotece. Jest wściekły. W 477. odcinku "Elif" Melek powie mu, co sądzi o Ümicie. Czy mąż Zeynep jej uwierzy? Sprawdź, co wydarzy się w 477. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 477. w poniedziałek, 6.05.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Po wyjściu z więzienia Selim (Emre Kıvılcım) od razu wziął się do pracy. Kiedy dowiedział się od Ümita (Emre Çaltılı), że dom jest zastawiony, wybuchł wściekłością na matkę (Aysun Güven) i Zeynep (Gülçin Tunçok).

Selim dowiaduje się o hipotece! Wybucha awantura!Zobacz więcej

W 477. odcinku serialu "Elif" zachowanie Bahriye (Muge Esmeray) doprowadza do buntu w szwalni. Niektóre pracownice grożą, że odejdą z pracy, jeśli Cevahir (Serhat Üstündağ) nie zwolni Bahriye, ale mężczyzna odmawia. Veysel (Hasan Ballıktaş) po raz kolejny napomyka Tülay (Derya Şen), że chciałby mieć dziecko. Arzu (Cemre Melis Çınar) dzwoni do Goncy (Dilara Yüzer) z telefonu Asuman (Tugba Duygu Erman) i pastwi się nad nią. Gonca przystaje na propozycję Erkuta (Umut Ölçer).

W ramach pracy domowej Elif (Isabella Damla Güvenilir) przeprowadza wywiad z Yusufem (Umut Özkan) o jego pracy. Gonca dowiaduje się od swojego prawnika, że po śmierci Serdara to ona została właścicielką firmy Doruklar. Melek (Selin Sezgin) dzieli się z Selimem swoimi podejrzeniami wobec Ümita, ale on nie chce jej uwierzyć.

Nie będzie "Elif", "Miłosnych potyczek", "Wiecznej miłości" i "Więźnia miłości" w TV!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×