"Elif" odcinek 478. Selim nie wierzy w zdradę Ümita. Dzieci w szkole plotkują o Elif! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Selim wrócił i od razu wziął się do pracy. Melek powiedziała mu, że podejrzewa Ümita o nieszczerość. W 478. odcinku "Elif" będzie próbowała przekonać Selima, aby nie ufać Ümitowi. Sprawdź, co wydarzy się w 478. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 478. we wtorek, 7.05.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Selim (Emre Kıvılcım) dowiedział się od Ümita (Emre Çaltılı), że dom jest zastawiony i wściekł się. Aliye (Aysun Güven), Zeynep (Gülçin Tunçok) i Melek (Selin Sezgin) próbowały go uspokoić, a ta ostatnia wskazała także, że nie jest pewna, czy warto ufać Ümitowi.

Melek mówi Selimowi, że nie ufa Ümitowi. Mąż Zeynep nie wierzy w jego nieszczerośćZobacz więcej

W 478. odcinku serialu "Elif" na dowód swoich podejrzeń Melek chce pokazać Selimowi wyciągi z konta, okazuje się jednak, że dokumenty zniknęły. Selim wciąż nie wierzy, że Ümit mógłby go zdradzić. Gonca (Dilara Yüzer) informuje Erkuta (Umut Ölçer), że jest właścicielką firmy i nie muszą mieszać się w brudne interesy. Ktoś grozi Yusufowi (Umut Özkan). Melek przypadkiem widzi, jak Yusuf wyrzuca podejrzanych mężczyzn ze swojego antykwariatu.

Dzieci w klasie plotkują o tym, że Elif (Isabella Damla Güvenilir) jest bogata. To jeszcze wzmaga niechęć Beril do dziewczynki. Melek proponuje Feride (Beril Eda Yesil) pracę w szwalni. Zawistna Bahriye (Muge Esmeray) oskarża Feride o kradzież telefonu, a Sunę i Aysel o to, że z nią współpracują. Melek spóźnia się do banku, gdzie była umówiona z Selimem.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • niestety (gość)

    Akcja tego serialu graniczy z absurdem.

    06.05.2019 15:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×