"Elif" odcinek 483. Selim czuwa przy Ümicie. Do szpitala przychodzi Arzu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek wciąż próbuje przekonać Selima, że nie powinien ufać Ümitowi. W 483. odcinku "Elif"dojdzie do kolejnego przetargu. Czy Selim w końcu uwierzy Melek? Sprawdź, co wydarzy się w 483. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 483. we wtorek, 14.05.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Ümit (Emre Çaltılı) miał wypadek i w stanie krytycznym trafił do szpitala. Yusuf (Umut Özkan) dowiedział się natomiast, że Ümit jest wielokrotnie karanym oszustem i wyłudzaczem.

Selim przegrywa kolejny przetarg! Ümit trafia do szpitala!Zobacz więcej

W 483. odcinku serialu "Elif" Selimem (Emre Kıvılcım) targają wyrzuty sumienia, że zwątpił w szczerość Ümita. Melek (Selin Sezgin) również czuje się z tym bardzo źle. Yusuf szuka sposobu na to, jak powiedzieć Melek, czego dowiedział się o Ümicie. Bahriye (Muge Esmeray) za wszelką cenę próbuje zdobyć względy Cevahira (Serhat Üstündağ). Częstuje go nawet drożdżówkami, które mają sprawić, że mężczyzna się w niej zakocha.

Elif (Isabella Damla Güvenilir) próbuje skonstruować robota do podróżowania w czasie. Ümit się wybudza. Selim zdradza mu swoje podejrzenia. W tym samym czasie w szpitalu pojawia się w Arzu (Cemre Melis Çınar).

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×