"Elif" odcinek 488. Ümit chce odzyskać Arzu. Zgadza się zabić Elif i Melek! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Chcąca zniszczyć rodzinę Emiroğlu Arzu postanowiła zerwać kontakty z Ümitem. W 488. odcinku "Elif" on będzie starał się coś zrobić, aby Arzu zmieniła zdanie. Sprawdź, co wydarzy się w 488. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 488. we wtorek, 21.05.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) jest wściekła, że ludzie, których wynajęła nie porwali Elif (Isabella Damla Güvenilir), ale Inci (Deniz Irem Morkoc). Dziewczynkę uratował Yusuf (Umut Özkan), ale poprosił je, aby nic nie mówiły Melek (Selin Sezgin).

Yusuf ratuje Inci. Elif dowiaduje się, że to Arzu stoi za porwaniem!Zobacz więcej

W 488. odcinku serialu "Elif" w domu Arzu pojawia się pijany i opętany rozpaczą po rozstaniu Ümit. Błaga Arzu, żeby go nie skreślała, w desperacji grozi, że się zabije, ona jednak każe mu się wynosić. Inci i Elif nie mogą dojść do siebie po ostatnich wydarzeniach. Melek podsłuchuje ich rozmowę, jest przekonana, że to Yusuf coś im zrobił. Tymczasem mężczyzna próbuje dowiedzieć się, kto chciał skrzywdzić dziewczynki.

Cevahir (Serhat Üstündağ) poszukuje księgowej, ku zaskoczeniu Melek, do pracy zgłasza się Feraye (Sinem Akman) i zostaje przyjęta. Cevahir nie kryje zainteresowania jej osobą. Murat (Batuhan Soncul) ma żal do Veysela (Hasan Ballıktaş) i Tülay (Derya Şen), że próbują się go pozbyć. Jednocześnie Tülay wpada na pomysł zeswatania chłopaka z córką sąsiadki Aylą. Arzu wykorzystuje uczucia Ümita i każe mu zabić Elif i Melek. Mężczyzna zgadza się w nadziei, że dzięki temu odzyska Arzu.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Julia (gość)

  Ten serial jest bardzo smutny dużo jest przemocy z osób aktorskich wobec Eliff i Indzi. Arzu ma głupią głowę i robi co chce. Szkoda że tyle jest nienawiści w tym serialu .

  20.05.2019 20:26
 • Odcinek (gość)

  😀😝😒😮😭🙁

  20.05.2019 18:23
 • Superada (gość)

  Głupia arzu! Ale jeżeli się spojrzy na dalsze odcinki to przecież melek(A pro po to melek nie powinna taka być dla yusufa, no ale trudno i tak na końcu się ożenią-akcja będzie się wtedy toczyć u ciotki yusufa.😃zachęcam do oglądania subskrybowania i łapek w górę najnowszych odcinków🙄) i elif ciagle żyją więc i Tak ani arzu ani umitowi się nie uda. A arzu na końcu sezonu 3 i Tak odrzuci umita(więc jego myśli nie mają sensu.)

  20.05.2019 18:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×