"Elif" odcinek 493. Melek idzie do Arzu po Elif! Ümit wywozi dziewczynkę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ümit robi wszystko, aby pozbyć się Elif i Melek - tak, jak tego chce Arzu. W 493. odcinku "Elif" dojdzie do nieszczęśliwego wypadku! Sprawdź, co wydarzy się w 493. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 493. we wtorek, 28.05.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Ümit porwał Elif (Isabella Damla Güvenilir), a później zwabił Melek (Selin Sezgin) i Yusufa (Umut Özkan) do opustoszałej fabryki, gdzie doszło do nieszczęśliwego wypadku - Yusuf postrzelił Melek. Kobieta jest przekonana, ze pracuje on dla Arzu (Cemre Melis Çınar).

Yusuf strzela do Melek! Selim demaskuje Zeynep!Zobacz więcej

W 493. odcinku serialu "Elif" ranna Melek w poszukiwaniu Elif udaje się do domu Arzu. Choć dziewczynka tam jest, Ümitowi udaje się w ostatniej chwili wyjść z nią i wywieźć z rezydencji. Przedtem ogłusza Yusufa i zamyka go w garażu.

Feride (Beril Eda Yesil) dowiaduje się od Filiz o zniknięciu Elif. Idzie do rezydencji, żeby poinformować o tym Aliye (Aysun Güven). Po wyjściu od Arzu Melek traci przytomność. Znajduje ją przypadkowy mężczyzna i zawozi do szpitala. Arzu jest wściekła na Ümita. Zrywa z nim. Ten jednak grozi jej, że jeśli go zostawi, nigdy już nie zobaczy Elif.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ajan (gość)

  Chyba nasza TV dostaje za wyświetlanie tak durnego tasiemca jakæś kasę, bo nie wierzę, że zapłaciła za to g.. Sytuacje w tym serialu są nielogiczne i bezdennie głupie. Już tego nie oglądam, szkoda czasu. Inne seriale tureckie, którymi karmi się telewidzów są o niczym, równie durne!

  28.05.2019 01:17
 • AdA (gość)

  Film Elif to totalna porazka TVP, jak można zakupić tak okrotny a zarazem film pozbawiony jakiejkolwiek sensownej fabuły. Jak można widzów karmić takimi bzdetami!!!!!! Szkoda tych dziewczynek, trauma do końca zycia. Reżyser i scenarzysta tego filmu to jacys przypadkowi, bez wiedzy!!!! Dno!!!!

  27.05.2019 22:06
 • Alina (gość)

  Głupi film bez treści maskuje się drinki a pokazuje tak wstrętne haraktery dziecięce rolę są nie do zaakceptowania bajka z gatunku horroru

  27.05.2019 20:46
 • Julia (gość)

  Ten serial nie nadaje się do oglądania okropna przemoc dziewczynki . Jak można taką rolę polecić dziewczynce przecież jej zawsze zostanie ta trauma gróźb morderstwa. Szkoda dziewczynek. Elif i tej Idzi. Pozdrawiam.

  27.05.2019 16:59
 • Sten (gość)

  Biedna dziewczynka, będzie miała szereg traum na całe życie.

  27.05.2019 16:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×