"Elif" odcinek 494. Ümit zamyka Melek i Elif w chacie. Arzu ją podpala! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ümit porwał Elif i doprowadził do postrzelenia Melek. W 494. odcinku "Elif" postanowi spalić je obie! Wszystkiemu przyglądać się będzie oczywiście Arzu! Sprawdź, co wydarzy się w 494. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 494. w środę, 29.05.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Melek (Selin Sezgin) poszukuje Elif (Isabella Damla Güvenilir). Podejrzewa, że Yusuf (Umut Özkan) współpracuje z Arzu (Cemre Melis Çınar). Nikt nie wie, że za wszystkim stoi Ümit, który zrobi wszystko, aby odzyskać Arzu.

Melek idzie do Arzu po Elif! Ümit wywozi dziewczynkę! Zobacz więcej

W 494. odcinku serialu "Elif" Melek budzi się w szpitalu. Selim (Emre Kıvılcım) jest w szoku na wieść, że została postrzelona. Ümit wierzy, że dzięki Elif Arzu do niego wróci. Zamyka dziewczynkę w chacie w lesie i wysyła Melek wiadomość o tym, gdzie jest dziewczynka. Jednocześnie informuje o wszystkim Arzu, która przyjeżdża na miejsce. Selim i Melek również pojawiają się w lesie i rozdzielają się w poszukiwaniu dziewczynki.

Kiedy Melek odnajduje chatę, Ümit zamyka za nią drzwi i podpala budynek. Arzu z satysfakcją przygląda się tej scenie. W ostatniej chwili pojawia się Selim, który ratuje Melek i Elif. Arzu jest zdruzgotana. Tymczasem Yusufowi udaje się wydostać z domu Arzu.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ladny film sle juz dawno powinnien sie skonczyc (gość)

    Jaka tresc

    30.05.2019 08:27
  • Janina Ł (gość)

    Strasznie głupi film , zatajanie przed najbliższymi rzeczy o których powinni wiedzieć ,niby mądra Elif a nie słucha matki i nie dotrzymuje słowa że nie odejdzie z nieznajomym a nie powie co tak naprawdę zrobiła jej Arzu . Mam ich już dość !!!!!!!

    30.05.2019 08:00
  • Grażyna (gość)

    Faktycznie najgłupszy serial,jestem zniesmaczona.J ak prawdziwi rodzice elif,zgadzają się na udział dziewczynki w takim serialu,czu to się nie odbije na jej psychice.Czy pieniądze są zawsze najważniejsze?

    30.05.2019 07:41
  • Zuza p. (gość)

    Ej, bez przesady to nie takie złe gdy by tego wszystkiego nie było to jakie było by nudne!!!😄

    29.05.2019 22:01
  • Anonim (gość)

    Elif to nie kończąca się lista kłopotów problemów i wogle... Wiem że każdy ma swoje problemy ale bez przesądy! Kto pisze takie bajeczki i kto w to wierzy?! Teraz chcieli zabić Elif teraz ktoś chce ją porwać potem znowu się rozłączy z Elif itd... A po za tym...kto z nas ma takie życie??? Porwali mi dziecko, znaleźliśmy dziecko, miałam 3 mężów ktoś próbował nas zabić! To nie realistyczne!!! Nie wiem ale ja wogle tego nie rozumiem! Ile razy może się powtarzać ta sama sytuacja?? I jeszcze jedno reżyser sobie wymyślił: nie ma "Elif" bez rezydencji. Kto ma takie dzieciństwo mieszkam w rezydencji, teraz jestem w jeszcze innej! Jedyne co mi się tu podoba to muuuuzyka! ;)

    29.05.2019 21:55
  • Janina (gość)

    Dlaczego nie można obejrzeć Elif w internecie po polsku

    29.05.2019 00:34
  • Janina (gość)

    Oglądam od poczatku ale nie wiem czy dam radę dalej ogladsc bo to co się dzieje w serialu to nie na moje nerwy za dużo przemocy

    28.05.2019 22:07
  • Iwona (gość)

    Ogladam Elif od 1 odcinka.pomyslec ze w takim kraju moglyby dziac sie w realy takie rzeczy porywaczy tam nie brakuje

    28.05.2019 19:09
  • Figa (gość)

    Najglupszy film jaki ogladalam

    28.05.2019 19:03
  • Nikola Krystek (gość)

    Nigdy nie oglądałam filmu ,,Elif" ale obejrzę ten film. On mnie bardzo ciekawi!!

    28.05.2019 18:12
  • serio (gość)

    Serial Elif jest....