"Elif" odcinek 496. Elif chce udowodnić, że Yusuf jest niewinny! Wymyka się z domu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif i Melek uniknęły śmierci po tym, jak Ümit zamknął je w chacie, którą podpaliła Arzu W 496. odcinku "Elif" Melek wciąż o wszystko będzie podejrzewać Yusufa. Sprawdź, co wydarzy się w 496. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 496. w piątek, 31.05.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Melek (Selin Sezgin) i Elif (Isabella Damla Güvenilir) uniknęły śmierci w drewnianej chatce. Ümit postanowił zorganizować dla siebie i Arzu (Cemre Melis Çınar) ucieczkę za granicę i schronienie do czasu wyjazdu. Kiedy przyjechali do domu Arzu po jej rzeczy, Ümit odkrył, że Yusufa (Umut Özkan) uciekł!

Arzu i Ümit chcą uciec za granicę! Elif nie może dojść do siebie Zobacz więcej

W 496. odcinku serialu "Elif" Yusuf wymyka się ze szpitala i pojawia u Arzu, żądając od niej wyjaśnień. Arzu wypiera się wszystkiego i wyrzuca go. Rodzina Emiroglu jest przekonana, że Yusuf pracuje dla Arzu i że to on stoi za porwaniem Elif.

Dziewczynka pragnie przekonać ich, że Yusuf jest niewinny, razem z Inci (Deniz Irem Morkoç) wymykają się z domu. Ümit zawozi Arzu do domu swojej matki i każe jej udawać swoją żonę.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julia (gość)

    Bardzo dużo jest w tym filmie przemocy . Dziewczynki Elif i Indz nie powinny grać w takim serialu . Piją drinki i uprowadzaja dziewczynki to jest straszna trauma dla dziewczynek.

    31.05.2019 15:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×