"Elif" odcinek 500. Arzu zostaje aresztowana! Elif idzie do Yusufa! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek jest przekonana, że Yusuf współpracuje z Arzu. W 500. odcinku "Elif" Elif postanowi pójść do więzienia, spotkać się z Yusufem. Sprawdź, co wydarzy się w 500. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 500. w czwartek, 6.06.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Rodzina Elif (Isabella Damla Güvenilir) nie ma pojęcia, że Yusuf (Umut Özkan) jest niewinny, a z Arzu (Cemre Melis Çınar) współpracuje Ümit. Melek (Selin Sezgin) nie chce się zgodzić na to, aby Elif poszła w odwiedziny do Yusufa.

Elif chce odwiedzić Yusufa w areszcie! Selim poszukuje Ümita!Zobacz więcej

W 500. odcinku serialu "Elif" Yusuf przebywa w areszcie. Elif jest zrozpaczona, że jej rodzina nie chce uwierzyć w jego niewinność. Remziye nie podoba się wybranka Ümita. Arzu rezygnuje ze wspólnego wyjazdu za granicę z Ümitem. Elif wraca do szkoły. Taylan pokazuje jej ich projekt, który mają zgłosić na konkurs wynalazków.

Asuman (Tugba Duygu Erman) nie może znieść sposobu, w jaki traktują ją Gonca (Dilara Yüzer) i Erkut (Umut Ölçer), niecierpliwie wyczekuje powrotu Arzu, a w końcu dzwoni do niej, informując o rządach Goncy. Arzu nie wytrzymuje, jedzie do domu, a tam zostaje aresztowana. Elif wymyka się ze szkoły, żeby odwiedzić Yusufa w więzieniu. Zeynep (Gülçin Tunçok) jest przerażona, kiedy nie zastaje jej pod szkołą.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julia (gość)

    Ta kobieta Arzu i jej Umit to diabły w ludzkiej skórze. Kto to taką telenowele napisał? ? Wiem że to są aktorzy i muszą taką rolę grać. W niektórych momentach filmu nie da się tego oglądać taka głupota leci. Podziwian talent aktorski Eliff i INDZI .

    06.06.2019 05:39
  • Anna Julia Fulara (gość)

    Umit i Azu sa siebie warci. Diabły w lydzkiej skórze

    05.06.2019 21:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×