"Elif" odcinek 502. Yusuf wychodzi na wolność! Ümit i Arzu zatrzymani! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ümit odbił Arzu, ale teraz okazuje się, że to na niewiele się zdało. W 502. odcinku "Elif" oboje zostaną zatrzymani! Sprawdź, co wydarzy się w 502. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 502. w poniedziałek, 10.06.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) została aresztowana, ale w czasie transportu na policję, odbił ją Ümit. Tymczasem, Elif (Isabella Damla Güvenilir) próbuje przekonać rodzinę, że Yusuf (Umut Özkan) jest niewinny.

Ümit zabija policjantów i odbija Arzu! Zeynep odnajduje Elif Zobacz więcej

W 502. odcinku serialu "Elif" Projekt Taylana i Elif zostaje wybrany do międzyszkolnego konkursu. Nie cieszą się tym jednak tym długo, bo chłopcy ze starszej klasy mają pretensje, że zajęli ich miejsce i każą im się wycofać. Dzięki pomocy Orhana Yusuf zostaje uniewinniony i wychodzi na wolność.

Ümit i Arzu zostają zatrzymani przez policję podczas próby ucieczki. Melek (Selin Sezgin) zostaje wezwana na przesłuchanie, nie ma jednak żadnych dowodów przeciwko Arzu. Arzu i Ümit zostają zwolnieni z aresztu.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • janka (gość)

    elif super film

    09.06.2019 15:40
  • Hahah (gość)

    Elif zuper film komu sie nie podoba to niech sibie bajki wlonczy🤣🤣🤣🤣

    09.06.2019 12:25
  • mira (gość)

    ogladam ten film od samego poczatku jak komus sie nie podoba to niech nie oglada nikt mu nie kaze

    09.06.2019 08:53
  • Telemaniuk (gość)

    Wspaniały film! Aby moje dzieci jeszcze mogły obejrzeć kontynuację dorosłą Elif i knucia babci Arzu.

    08.06.2019 23:13
  • Gosc (gość)

    Ten serial to beznadzieja narzeka telewizja że nie mają pieniędzy bo ludzie nie płacą abonamentu ale na kupno takiego g..na to maja

    08.06.2019 20:33
  • Sławek (gość)

    Wspaniały serial dla ludzi mających dosyć filmów z produkcją trupów na skalę masową !!!

    08.06.2019 16:50
  • Nowa wiadomość 💬! (gość)

    7 czerwca zakończył się sezon 5! To pierwszy sezon w którym prawie wszystko skończyło się dobrze! Po wakacjach poznamy czy będziemy mogli oglądać sezon 6! Mamy nadzieję na kolejne mocne emocje!

    08.06.2019 11:33
  • Asia (gość)

    Najgorszy film jaki moze byc.Ciagnie sie i ciagnie jedno i to samo.Kiedy ten film sie zakonczy.

    08.06.2019 10:39
  • Janek (gość)

    Elit to totalna Beznadzieja Dno nie kupujcie takich Głupich filmów droga tfp. Turecki Badziew .Wstyd .

    08.06.2019 08:01
  • Ewa (gość)

    Film stanowczo za krótki.!

    08.06.2019 07:09
  • Ewa (gość)

    Film beznadzi

    08.06.2019 07:06
  • Danka (gość)

    Jakie to chore wszystko co się dzieje w tym filmie . Brak słów, już mnie nie interesuje ta historyjka tych złośliwych wątków. Szkoda czasu. .

    07.06.2019 20:54