"Elif" odcinek 504. Yusuf ratuje Melek! Zeynep wyprowadza się z domu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Selim odkrył, że firma należy do Goncy i że została założona przez zaślepionego żądzą zemsty Serdara. Arzu chce odzyskać swój majątek. W 504. odcinku "Elif" Selim opowie o wszystkim rodzinie, a Melek będzie w niebezpieczeństwie! Sprawdź, co wydarzy się w 504. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 504. w środę, 12.06.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) postanowiła odzyskać swój majątek. Razem z Ümitem udała się do Goncy (Dilara Yüzer), którą zmusiła do podpisania dokumentu unieważniającego decyzję Necdeta (Gürhan Gülbahar).

Arzu chce odzyskać majątek! Selim dowiaduje się, kto zarząda holdingiem! Zobacz więcej

W 504. odcinku serialu "Elif" Selim (Emre Kıvılcım) opowiada domownikom o spotkaniu z Goncą. Rodzina Emiroğlu dowiaduje się, że Serdar (Hakan Bozyiğit) chciał doprowadzić ją do bankructwa. Elif (Isabella Damla Güvenilir) i Taylan wygrywają konkurs technologiczny.

Zeynep (Gülçin Tunçok) jedzie z szefem na służbowy obiad. Kontrahenci odwołują spotkanie. Selim przypadkiem spostrzega Emraha i Zeynep w dwuznacznej sytuacji. W domu dochodzi do awantury, po której Zeynep wyprowadza się! Melek (Selin Sezgin) zostaje dłużej w pracy. Zapomina zgasić płomień pod czajnikiem. Zostaje uratowana przed zatruciem gazem przez Yusufa (Umut Özkan). Oboje zostają uwięzieni w szwalni.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×