"Elif" odcinek 508. Arzu wrabia Yusufa! Selim będzie współpracował z Pelin? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu od jakiegoś czasu zastanawia się, co zrobić, aby pozbyć sie Yusufa. W 508. odcinku "Elif" spróbuje go wrobić w obecności Melek! Sprawdź, co wydarzy się w 508. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 508. w środę, 19.06.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Ümit wyjawił Arzu (Cemre Melis Çınar) prawdę o Yusufie (Umut Özkan). Kobieta chce się go pozbyć. Tymczasem, Yusuf ratuje Elif (Isabella Damla Güvenilir) z rąk starszych chłopaków.

Ümit i Arzu chcą pozbyć się Yusufa! Selim pogodzi się z Zeynep?Zobacz więcej

W 508. odcinku serialu "Elif" Arzu aranżuje spotkanie z Yusufem. Z pomocą Ümita chce przekonać Melek (Selin Sezgin), że mężczyzna dla niej pracuje i tym samym obrócić ją przeciwko mężczyźnie. Bliscy Zeynep (Gülçin Tunçok) i Selima (Emre Kıvılcım) boleją nad ich rozstaniem i szukają sposobu, żeby ich pogodzić. Za radą Yusufa Elif stawia czoła nękającym ją i Taylana starszakom.

W dokumentach Erkuta (Umut Ölçer) Gonca (Dilara Yüzer) przypadkiem trafia na raport z pożaru, w którym zginęli Kenan i Tugce. Poznaje prawdziwą przyczynę ich śmierci. Erkut zamyka ją pokoju, w obawie, żeby nie wyjawiła jego sekretu. Okazuje się, że na czele firmy, z którą Selim ma zamiar nawiązać współpracę, stoi Pelin (Pelin Çalışkanoğlu).

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×