"Elif" odcinek 509. Selim żąda wyjaśnień od Yusufa. Poznaje prawdę o Ümicie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu zwabiła Yusufa na rozmowę, a Ümit zrobił im zdjęcia. W 509. odcinku "Elif" Selim będzie chciał od Yusufa wyjaśnień! Sprawdź, co wydarzy się w 509. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 509. w piątek, 21.06.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) postanowiła wrobić Yusufa (Umut Özkan). Ümit zrobił zdjęcia, gdy rozmawiali i wysłał je Melek (Selin Sezgin). Okazało się, że na czele firmy, z którą Selim (Emre Kıvılcım) ma zamiar nawiązać współpracę, stoi Pelin (Pelin Çalışkanoğlu).

Arzu wrabia Yusufa! Selim będzie współpracował z Pelin? Zobacz więcej

W 509. odcinku serialu "Elif" Yusuf włamuje się do domu Ümita. Znajduje tam fałszywe paszporty i wyciągi bankowe. Melek pokazuje Selimowi zdjęcia Yusufa i Arzu. Erkut (Umut Ölçer) nie chce wypuścić Goncy (Dilara Yüzer). Pod jego nieobecność robi to jednak Asuman (Tugba Duygu Erman).

Gonca jedzie do firmy Doruklar, gdzie spotyka się z Arzu. Pokazuje jej raport straży pożarnej i każe zrzec się wszelkich praw do firmy Necdeta. Selim jedzie do Yusufa, by ten wytłumaczył mu się ze zdjęć. Doznaje szoku, gdy Yusuf pokazuje mu paszporty i wyciągi bankowe, udowadniając tym prawdziwe intencje Ümita.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×