"Elif" odcinek 510. Melek i Arzu spotykają się na grobie Tugce! Dochodzi do awantury! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu wciąż pragnie zemsty na Melek i Elif. W 510. odcinku "Elif" spotkają się w dniu urodzin Tugce na grobie dziewczynki! Sprawdź, co wydarzy się w 510. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 510. w poniedziałek, 24.06.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Selim (Emre Kıvılcım) pojechał do Yusufa (Umut Özkan), by ten wytłumaczył mu się ze zdjęć z Arzu (Cemre Melis Çınar). Doznał szoku, gdy Yusuf pokazał mu paszporty i wyciągi bankowe, udowadniając tym prawdziwe intencje Ümita.

Selim żąda wyjaśnień od Yusufa. Poznaje prawdę o Ümicie!Zobacz więcej

W 510. odcinku serialu "Elif" Gonca (Dilara Yüzer) pokazuje Arzu raport straży pożarnej i oskarża ją o śmierć własnej córki. Arzu nie chce w to uwierzyć. Gonca każe podpisać Arzu dyspozycję, grożąc, że jeśli tego nie zrobi pokaże raport rodzinie Emiroglu. Erkut (Umut Ölçer) jest wściekły na Asuman (Tugba Duygu Erman), że wypuściła Goncę. Spotyka się z Arzu i wyjawia prawdę o śmierci Tugce. Kobieta nadal wszystkiego się wypiera.

W rocznicę urodzin Tugce (Zeynep Öğren), Melek (Selin Sezgin), Aliye (Aysun Güven) i dziewczynki idą na cmentarz. Spotykają tam Arzu. Między kobietami dochodzi do scysji. Ümit orientuje się, że ktoś włamał się do mieszkania i ukradł dokumenty.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×