"Elif" odcinek 512. Ümit nasyła zbirów na Yusufa. Co z Goncą? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ümit doprowadził do wypadku Goncy. W 512. odcinku "Elif" będzie chciał pozbyć się także Yusufa. Wszystko po to, aby Arzu była zadowolona. Sprawdź, co wydarzy się w 512. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 512. w środę, 26.06.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Ümit gonił Goncę (Dilara Yüzer), która straciła panowanie nad samochodem i miała wypadek. Ümit uciekł, a Gonca trafiła do szpitala dzięki Erkutowi (Umut Ölçer). Niestety okazało się, że jej stan jest poważny i kobieta zapadła w śpiączkę.

Ümit powoduje wypadek! Gonca zapada w śpiączkę! Zobacz więcej

W 512. odcinku serialu "Elif" wszyscy z niecierpliwością oczekują wiadomości o stanie Goncy - Arzu (Cemre Melis Çınar) i Ümit z nadzieją, że kobieta nie żyje, zaś rodzina Emiroglu, modląc się o jej powrót do zdrowia. Erkut próbuje odebrać Ümitowi raport, który ten wykradł Goncy.

Interes Veysela (Hasan Ballıktaş) ma się coraz gorzej. Elif (Isabella Damla Güvenilir) zauważa siniaki na rękach kolegi z klasy Hakkego. Ümit nasyła zbirów na Yusufa (Umut Özka), jednak ten z pomocą Melek przekazuje ich w ręce policji. Melek jest przekonana, że to sprawka Cevahira i robi mu awanturę.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×