"Elif" odcinek 513. Selim zastawia na Ümita pułapkę. Arzu próbuje zabić Goncę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Selim wie już, że intencje Ümita nie były tak czyste, jak to się wydawało. W 513. odcinku "Elif" Selim będzie chciał zastawić na Ümita pułapkę. Co z tego wyjdzie? Sprawdź, co wydarzy się w 513. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 513. w czwartek, 27.06.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Erkut (Umut Ölçer) próbował odebrać Ümitowi raport, który ten wykradł Goncy (Dilara Yüzer). Z kolei Ümit nasłał zbirów na Yusufa (Umut Özka), jednak ten z pomocą Melek (Selin Sezgin) przekazał ich w ręce policji.

Ümit nasyła zbirów na Yusufa. Co z Goncą? Zobacz więcej

W 513. odcinku serialu "Elif" Veysel (Hasan Ballıktaş) ma coraz poważniejsze problemy finansowe. Uważa, że jego sytuacja poprawi się dzięki małżeństwu Murata (Batuhan Soncul) z Aylą. Zeynep (Gülçin Tunçok) jest rozgoryczona milczeniem Selima (Emre Kıvılcım). Emrah próbuje wykorzystać sytuację, aby zbliżyć się do dziewczyny.

Elif (Isabella Damla Güvenilir) i Taylan, zaniepokojeni nieobecnością Hakkego w szkole, idą do domu chłopca. Przez okno widzą, że Hakke jest bity przez ojca. Próbują pomóc koledze. Selim zastawia na Ümita pułapkę, dając mu do zrozumienia, że sprzedaje posiadłość. Arzu (Cemre Melis Çınar) próbuje zabić Goncę. W ostatniej chwili nadchodzi lekarz.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×