"Elif" odcinek 517. Arzu wściekła na Ümita! Zeynep widzi Selima i Pelin razem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu rozkazała Ümitowi zabić Goncę! W 517. odcinku "Elif" mężczyzna będzie już o krok od wykonania polecenia swojej ukochanej. Jak to się skończy? Sprawdź, co wydarzy się w 517. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 517. w środę, 3.07.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Melek (Selin Sezgin) i Selim (Emre Kıvılcım) dzięki Yusufowi (Umut Özkan) zdemaskowali Ümita przed Arzu (Cemre Melis Çınar). Kobieta postanowiła wystawić zakochanego w niej Ümita na próbę. Rozkazała mu zabić Goncę (Dilara Yüzer).

Selim i Melek demaskują Ümita! Arzu chce doprowadzić do śmierci Goncy! Zobacz więcej

W 517. odcinku serialu "Elif" Yusuf wyjawia Melek prawdę o swojej przeszłości. Ümit nie jest w stanie zabić Goncy. Arzu każe mu znikać ze swojego życia. Nie wie, że mężczyzna ma obarczający ją raport straży pożarnej. Aliye (Aysun Güven) i Tülay (Derya Şen) postanawiają ratować małżeństwo Selima i Zeynep (Gülçin Tunçok).

Tülay dzwoni do Zeynep i mówiąc, że Selim jest ciężko chory nakłania ją do powrotu do rezydencji. Zeynep widzi tam jednak Selima i Pelin (Pelin Çalışkanoğlu). Jest przekonana, że Selim już jej nie kocha. Elif (Isabella Damla Güvenilir) zaprasza Hakkiego do szwalni, gdzie tłumaczy mu matematykę. Tymczasem znikają pieniądze, które Cevahir (Serhat Üstündağ) miał wypłacić szwaczkom. Podejrzenia padają na Hakkiego.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rybak obiad (gość)

    Obiad kasxa

    04.07.2019 15:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×