"Elif" odcinek 520. Ümit mści się na Arzu! Zeynep chce rozwieść się z Selimem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ümit nie zdołał zabić Goncy, co doprowadziło Arzu do wściekłości. W 520. odcinku "Elif" mężczyzna postanowi zemścić się na byłej ukochanej! Sprawdź, co wydarzy się w 519. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 520. w poniedziałek, 8.07.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Drogi Arzu (Cemre Melis Çınar) i Ümita rozeszły się po tym, jak Ümit nie był w stanie zabić Goncy (Dilara Yüzer). Melek (Selin Sezgin) dowiedziała się o traumatycznych zdarzeniach z przeszłości Yusufa (Umut Özkan) i opowiedziała też o tym rodzinie.

Hakki wpada w ręce ojca! Komornik chce zająć samochód Veysela! Zobacz więcej

W 520. odcinku serialu "Elif" Zeynep (Gülçin Tunçok) zauważa Selima (Emre Kıvılcım) i Pelin (Pelin Çalışkanoğlu) siedzących razem w kawiarni. Jest przekonana, że mają romans. Ümit, chcąc zemścić się na Arzu, wysyła do posiadłości Emiroglu raport z pożaru.

Na zlecenie Erkuta (Umut Ölçer) Veysel (Hasan Ballıktaş) porywa Ümita, przy okazji podsłuchuje rozmowę o raporcie i dowiaduje się, że Erkut i Arzu celowo wywołali pożar, w którym zginęli Kenan (Volkan Çolpan) i Tugce (Zeynep Öğren). Elif prosi Yusufa, żeby zatrudnił ją w antykwariacie. Zeynep oświadcza Selimowi, że chce rozwodu.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×