"Elif" odcinek 521. Yusuf ratuje Elif przed ojcem Hakkiego! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif odkryła, że jej kolega ze szkoły - Hakki - jest bity przez ojca. W 521. odcinku "Elif" dziewczynka także stanie się ofiarą mężczyzny! Sprawdź, co wydarzy się w 521. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 521. we wtorek, 9.07.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Güvenilir) chce pomóc Hakkiemu, nad którym znęca się ojciec. Dziewczynka widziała, jak mężczyzna bije syna. Tymczasem, Zeynep (Gülçin Tunçok), która widziała Selima (Emre Kıvılcım) i Pelin (Pelin Çalışkanoğlu), postanowiła rozwieść się z mężem.

Ümit mści się na Arzu! Zeynep chce rozwieść się z Selimem!Zobacz więcej

W 521. odcinku serialu "Elif" Melek (Selin Sezgin) i Aliye (Aysun Güven) nie mogą pogodzić się z decyzją Zeynep o rozwodzie. Yusuf (Umut Özkan) wypłaca Elif tygodniówkę z góry. Podejrzewa, że dziewczynka coś przed nim ukrywa, dlatego idzie za nią do domu Hakkiego. Chłopiec zmożony chorobą wraca do domu, gdzie spotyka ojca.

Mężczyzna bije Hakkiego, a kiedy Elif próbuje mu przeszkodzić, podnosi rękę także na nią. Yusufowi udaje się zdążyć na czas i zabiera dzieci do księgarni. Jest zszokowany faktem, że napastnik to ojciec Hakkiego. Tymczasem Erkutowi (Umut Ölçer) udaje się przejąć kopertę z raportem.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×