"Elif" odcinek 523. Arzu odzyskuje majątek ojca! Erkut dowiaduje się wszystkiego! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu postanowiła podejść Goncę, aby ta podpisała dokumenty, dzięki którym zrzeknie się majątku Necdeta. W 523. odcinku "Elif" Arzu osiąga swój cel! Sprawdź, co wydarzy się w 523. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 523. w czwartek, 11.07.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) podała się za kuzynkę Goncy (Dilara Yüzer), załatwiła wypis i zabrała Goncę do rezydencji Necdeta. Przekonała ją, że zawsze miały bliskie relacje. Tymczasem, Melek (Selin Sezgin) i Yusuf (Umut Özkan) otoczyli Hakkiego opieką.

Zeynep zmieni decyzję o rozwodzie? Arzu zabiera Goncę ze szpitala!Zobacz więcej

W 523. odcinku serialu "Elif" Arzu podstępem udaje się zdobyć podpis Goncy. Tym samym dyspozycja Necdeta zostaje zniesiona, a Arzu staje się właścicielką majątku. Erkut (Umut Ölçer) jest wściekły na Goncę, że dała się oszukać. Melek i Yusuf nadal doglądają Hakkiego.

Yusuf jest pod wrażeniem wrażliwości i opiekuńczości Melek. Tymczasem jeden z wierzycieli Veysela (Hasan Ballıktaş) nachodzi Murata (Batuhan Soncul) i grozi chłopakowi, że jeśli nie spłacą długu, odzyska pieniądze przy pomocy mafii.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zeynep (gość)

    Kogut rozbawiłes mnie do łez :D😂

    11.07.2019 13:00
  • Kogut (gość)

    Zejnep i selim powinni że sobą porozmawiać i walczyć o swoje małżeństwo a nie się podawać bo mają jakieś nie poruzumiee i nie domuwienia niech walcza o swoje małżeństwo nie się nie podawaj mieli większe problemy i dali radę t razem tesz muszą muszą szczerze że sobo pogadać tak to będzie głupi film już

    10.07.2019 15:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×