"Elif" odcinek 524. Gonca zostaje sama! Ojciec Hakkiego grozi, że zabije Elif! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu podstępem sprawiła, że Gonca zrzekła się majątku Necdeta. W 524. odcinku "Elif" wściekły Erkut zostawi ją całkiem samą! Sprawdź, co wydarzy się w 524. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 524. w piątek, 12.07.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) odzyskała majątek ojca. Erkut (Umut Ölçer) jest wściekły na Goncę (Dilara Yüzer), że dała się oszukać. Melek (Selin Sezgin) i Yusuf (Umut Özkan) otoczyli Hakkiego opieką. Yusuf jest coraz bardziej zauroczony mamą Elif (Isabella Damla Güvenilir).

Arzu odzyskuje majątek ojca! Erkut dowiaduje się wszystkiego! Zobacz więcej

W 524. odcinku serialu "Elif" Erkut zostawia Goncę pod domem i odjeżdża, a Arzu nie chce wpuścić jej do domu. Zagubiona kobieta nie wie, co robić. Selim (Emre Kıvılcım) jest świadkiem awantury, którą Zeynep (Gülçin Tunçok) robi Emrahowi po tym, jak ten zamawiał dla niej kwiaty. Selim zdaje sobie sprawę, jak niesprawiedliwie ją potraktował.

Erkut niszczy raport. Veysel (Hasan Ballıktaş) próbuje go szantażować, chcąc wyciągnąć pieniądze. Kamil żąda od Yusufa, żeby oddał mu Hakkiego. Szantażuje go, że zabije Elif. Jednak Yusufowi udaje się go przepędzić. Murat (Batuhan Soncul) dowiaduje się, że Ayla (Melis Alevok) spłaciła jeden z ich długów.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Lidia (gość)

  Ogląda specyficzny rodzaj ludzi nie mający pojęcia o bzdetach tam przedstawionych a w szczególności mało wymagający co do gry aktorów pożal się Boże a treść wymyślona przez kogoś chorego psychicznie

  12.07.2019 14:44
 • Ania (gość)

  Ja to oglodalam.to jest ciekawy serial.

  11.07.2019 21:11
 • Hela (gość)

  Kiedy koniec serialu ,kto to ogląda ?

  11.07.2019 10:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×