"Elif" odcinek 525. Yusuf osłania Melek własnym ciałem i zostaje ugodzony nożem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu postanowiła podejść Goncę, aby ta podpisała dokumenty, dzięki którym zrzeknie się majątku Necdeta. W 525. odcinku "Elif" Arzu osiąga swój cel! Sprawdź, co wydarzy się w 525. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 525. w poniedziałek, 15.07.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kamil - ojciec Hakkiego, który znęca się nad nim fizycznie, zażądał od Yusufa (Umut Özkan), żeby oddał mu syna. Zazantażował go, że zabije Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jednak Yusufowi udało się go przepędzić.

Gonca zostaje sama! Ojciec Hakkiego grozi, że zabije Elif! Zobacz więcej

W 525. odcinku serialu "Elif" Asuman (Tugba Duygu Erman) lituje się nad Goncą (Dilara Yüzer) i ukradkiem wprowadza ją do domu. Tülay (Derya Şen) jest zaniepokojona zachowaniem Veysela (Hasan Ballıktaş). Dochodzi między nimi do sprzeczki. Veysel wychodzi z domu i zostaje ciężko pobity przez ludzi jednego z wierzycieli. Selim (Emre Kıvılcım) próbuje naprawić swój błąd, ale Zeynep (Gülçin Tunçok) nie chce z nim rozmawiać. Jednocześnie ukrywa przed rodziną, że od kilku miesięcy nie jest w stanie spłacać rat kredytu pod zastaw domu.

Kamil ponownie napada na Yusufa, tym razem udaje mu się zabrać chłopca. Mężczyzna godzi Yusufa nożem, kiedy ten próbuje zasłonić Melek (Selin Sezgin). Arzu (Cemre Melis Çınar) odkrywa obecność Goncy i każe jej się wynosić. Kamil zmusza Hakkiego do żebrania na ulicy.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×