"Elif" odcinek 526. Ayla wrobi Murata w dziecko?! Yusuf uratuje Hakkiego? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ayla spłaciła jeden z długów Murata. W 526. odcinku "Elif" Murat będzie nadal źle się z tym czuł! Dowiemy się też, dlaczego Ayli zależy na ślubie z nim! Sprawdź, co wydarzy się w 526. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 526. we wtorek, 16.07.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Güvenilir) cały czas próbuje pomóc Hakkiemu, którego ojciec się nad nim znęca. W jego obronie stanął również Yusuf (Umut Özkan), który został przez Kamila ugodzony nożem! Z kolei Veysel (Hasan Ballıktaş) został ciężko pobity przez wierzycieli.

Yusuf osłania Melek własnym ciałem i zostaje ugodzony nożem! Zobacz więcej

W 526. odcinku serialu "Elif" Veysel zdradza Muratowi (Batuhan Soncul), że pobito go i grożono mu z powodu długów. Erkut (Umut Ölçer) wysyła ludzi za Ümitem. Chce go odnaleźć, zanim zrobi to Veysel. Arzu (Cemre Melis Çınar) zmienia zdanie i zatrzymuje Goncę (Dilara Yüzer) jako służącą.

Murat źle się czuje z długiem u Ayli (Melis Alevok). Okazuje się, że Ayla ukrywa przed wszystkimi, że jest w ciąży! To właśnie dlatego tak bardzo zależy jej na ślubie z Muratem. Yusuf obiecuje Elif, że uratuje Hakkiego. Zdesperowany Murat zadłuża się u lichwiarza. Nie ma pojęcia, że mężczyzna jest ojcem Ayli.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×