"Elif" odcinek 531. Hakky trafi do domu dziecka? Erkut proponuje Veyselowi pracę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Erkut zagroził Veyselowi, że jeśli nie zabije Ümita, to zginie. W 531. odcinku "Elif" okaże się, że broń nie była nabita i Erkut zaproponuje Veyselowi pracę! Sprawdź, co wydarzy się w 531. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 531. we wtorek, 23.07.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Veysel (Hasan Ballıktaş) i Ümit trafili w pułapkę Erkuta (Umut Ölçer), który rozkazał Veyselowi, by zastrzelił swojego towarzysza. Jeśli tego nie zrobi, sam zginie! Tymczasem Zeynep (Gülçin Tunçok) zaczęła myśleć, że Selim (Emre Kıvılcım) i Pelin (Pelin Çalışkanoğlu) mają romans.

Zeynep myśli, że Selim ma romans z Pelin! Veysel zabije Ümita?!Zobacz więcej

W 531. odcinku serialu "Elif" pracownicy opieki społecznej informują Yusufa (Umut Özkan) i Melek (Selin Sezgin), że wkrótce Hakky będzie musiał trafić do domu dziecka. Veysel strzela do Ümita, okazuje się, że broń nie była naładowana i był to tylko test. Erkut wygania Ümita, a Veyselowi proponuje pracę. Asuman (Tugba Duygu Erman) próbuje namówić Erkuta na spotkanie, jednak on nie chce się zgodzić.

Hakky wraca do szkoły. Nauczycielka informuje dzieci, że wystawią przedstawienie. Selim wciąż ukrywa przed rodziną, że mogą stracić dom.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×