"Elif" odcinek 532. Asuman nie da mężowi rozwodu! Veysel przyjmie propozycję Erkuta? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Veysel nie wie, że Murat został okradziony. W 532. odcinku "Elif" dowie się, że syn nie spłacił lichwiarza i dojdzie między nimi do kłótni! Sprawdź, co wydarzy się w 532. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 532. w środę, 24.07.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Veysel (Hasan Ballıktaş) przeszedł próbę Erkuta (Umut Ölçer), bo strzelił do Ümita, więc ten zaproponował mu pracę. Tymczasem pracownicy opieki społecznej poinformowali Yusufa (Umut Özkan) i Melek (Selin Sezgin), że wkrótce Hakky będzie musiał trafić do domu dziecka.

Hakky trafi do domu dziecka? Erkut proponuje Veyselowi pracę!Zobacz więcej

W 532. odcinku serialu "Elif" Asuman (Tugba Duygu Erman) nie stawia się na rozprawie rozwodowej. Kiedy Erkut przychodzi do niej, żądając wyjaśnień, kobieta oświadcza, że nie da mu rozwodu. Elif (Isabella Damla Güvenilir) dostaje główną rolę w szkolnym przedstawieniu, jednak wiadomość o tym, że Hakky trafi do domu dziecka nie pozwala jej się tym cieszyć.

Veysel dowiaduje się, że Murat (Batuhan Soncul) nie spłacił lichwiarza. Jest pewien, że chłopak stracił pieniądze przeznaczone na spłatę długu. Między ojcem i synem dochodzi do awantury. Zdesperowany Veysel przystaje na propozycję pracy dla Erkuta. Zeynep (Gülçin Tunçok) mówi Melek o swoich podejrzeniach w stosunku do Selima (Emre Kıvılcım) i Pelin (Pelin Çalışkanoğlu).

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×