"Elif" odcinek 533. Murat zaatakowany przez ludzi lichwiarza! Selim musi wyznać prawdę o domu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Murat ma poważne problemy finansowe. W 533. odcinku "Elif" spotka się z lichwiarzem i zostanie zaatakowany przez człowieka działającego na jego zlecenie! Sprawdź, co wydarzy się w 533. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 533. w czwartek, 25.07.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Veysel (Hasan Ballıktaş) dowiedział się, że Murata (Batuhan Soncul) nie spłacił lichwiarza, więc musiał przyjąć propozycję Erkuta (Umut Ölçer). Tymczasem Selim (Emre Kıvılcım) nadal nie wyznał rodzinie prawdy o tym, że bank zajął rezydencję.

Asuman nie da mężowi rozwodu! Veysel przyjmie propozycję Erkuta?Zobacz więcej

W 533. odcinku serialu "Elif" Murat postanawia porozmawiać z lichwiarzem i prosić go o odroczenie spłaty. Zostaje zaatakowany przez człowieka, działającego na zlecenie lichwiarza. Próbuje uciec, lecz mu się nie udaje. Z rąk napastnika ratuje go Ümit i obiecuje, że pomoże spłacić długi. Gonca (Dilara Yüzer) znajduje zdjęcia Necdeta (Gürhan Gülbahar). Nie pamięta, że byli małżeństwem.

Aliye (Aysun Güven) czeka na elektryka. Zamiast niego w domu pojawia się mężczyzna zainteresowany kupnem domu. Kobieta jest przekonana, że zaszła pomyłka. Selim jest zmuszony wyjawić jej i Zeynep (Gülçin Tunçok) prawdę.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sebastian (gość)

    Ciekawy serial.

    25.07.2019 12:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×