"Elif" odcinek 534. Veysel wykonuje zlecenie Erkuta! Arzu kupi rezydencję?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Selim w końcu musiał wyznać rodzinie prawdę o rezydencji. Tymczasem w 534. odcinku "Elif" Arzu dowiaduje się, że jest ona na sprzedaż! Sprawdź, co wydarzy się w 534. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 534. w piątek, 26.07.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kiedy do rezydencji przyszedł mężczyzna zainteresowany kupnem nieruchomości, Selim (Emre Kıvılcım) musiał wyznać rodzinie prawdę. Tymczasem Murat (Batuhan Soncul) został zaatakowany przez człowieka wynajętego przez lichwiarza, ale uratował go Ümit i obiecał pomoc.

Murat zaatakowany przez ludzi lichwiarza! Selim musi wyznać prawdę o domu! Zobacz więcej

W 534. odcinku serialu "Elif" Aliye (Aysun Güven) nie może uwierzyć, że Selim nie spłacił kredytu. Domownicy są zdruzgotani. Aliye jednak znajduje w sobie siłę i dodaje im otuchy. Veysel (Hasan Ballıktaş) wykonuje zadanie powierzone mu przez Erkuta (Umut Ölçer) i za otrzymane pieniądze spłaca dług hurtownikowi. Yusuf (Umut Özkan) próbuje wytłumaczyć Hakkiemu, że może trafić do domu dziecka. Pochłonięty przygotowaniami do szkolnego przedstawienia chłopiec nie dopuszcza jednak mężczyzny do głosu.

Arzu (Cemre Melis Çınar) dowiaduje się, że rezydencja została wystawiona na sprzedaż. Ayla (Melis Alevok) jest niepocieszona, że Murat po raz kolejny wyszedł cało z opresji.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×