"Elif" odcinek 536. Yusuf czy Arzu? Kto zostanie nowym właścicielem domu rodziny Emiroğlu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Dom rodziny Emiroğlu został wystawiony na licytację! W 536. odcinku "Elif" okaże się, kto zostanie jego nowym właścicielem. Sprawdź, co wydarzy się w 536. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 536. we wtorek, 30.07.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak Selim (Emre Kıvılcım) powiedział rodzinie, że ich dom zostanie zlicytowany, wszyscy przeżywają trudne chwile. Aliye (Aysun Güven) była załamana. Na dodatek, o licytacji dowiedziała się Arzu (Cemre Melis Çınar)! Co zamierza?

Hakky trafia do domu dziecka! Selim znowu próbuje ratować małżeństwo!Zobacz więcej

W 536. odcinku serialu "Elif" Ümit (Emre Çaltılı) wybiera pieniądze z konta Arzu, zgadza się je oddać pod warunkiem, że Arzu do niego wróci. Zeynep (Gülçin Tunçok) podsłuchuje rozmowę Selima z Pelin (Pelin Çalışkanoğlu) i zdaje sobie sprawę, że niesłusznie posądzała męża o zdradę. Rodzina Emiroglu w napięciu oczekuje wyniku licytacji, na której została wystawiona posiadłość. Nie mają pojęcia, że bierze w niej udział Yusuf.

Yusufowi (Umut Özkan) prawie udaje się kupić posiadłość Emiroglu, jednak w ostatniej chwili jego ofertę przebija Arzu i to ona zostaje jej właścicielką. Zeynep i Selim się godzą.

Gwiazdy tureckich seriali starsze o kilkadziesiąt lat! Jak będą wyglądać na starość?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×