"Elif" odcinek 539. Arzu wprowadza się do rezydencji! Murat będzie szpiegiem Ümita? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rodzina Emiroğlu wie już, że nową właścicielką ich posiadłości została Arzu. W 539. odcinku "Elif" kobieta, przez którą wydarzyły się wszystkie nieszczęścia rodziny, wprowadzi się do rezydencji. Sprawdź, co wydarzy się w 539. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 539. w piątek, 2.08.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) została nową właścicielką rezydencji Emiroğlu. Yusuf (Umut Özkan) nie może pogodzić się z tym, że przegrał licytację w ostatniej chwili. Veysel (Hasan Ballıktaş) poinformował rodzinę, że znalazł pracę, zataił jednak fakt, że jego pracodawcą jest Erkut (Umut Ölçer).

Arzu triumfuje! Gdzie zamieszka rodzina Emiroğlu?! Zobacz więcej

W 539. odcinku serialu "Elif" Arzu postanawia wprowadzić się do rezydencji. Domownicy są zszokowani, nie mogą jednak nic zrobić. Ümit (Emre Çaltılı) proponuje Muratowi (Batuhan Soncul), żeby w zamian za spłatę długu szpiegował dla niego Erkuta. Murat odmawia.

Veysel nadal ukrywa przed Tulay (Derya Şen), gdzie i dla kogo naprawdę pracuje.

Gwiazdy tureckich seriali starsze o kilkadziesiąt lat! Jak będą wyglądać na starość?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • j. gal (gość)

  Wybrałem sobie dwa filmy Tureckie i oglądam je z wielką przyjemnością.

  02.08.2019 22:22
 • Renk (gość)

  Kto to kupił i z jakiego powodu? Co turek obiecał polakowi w zamian? Może kożuch? Katują nas Polaków w wolnym kraju tureckie czarnuchy.

  02.08.2019 14:55
 • Noore (gość)

  Większego szlamu nie widziałem. Za co płacimy turkom? Czy TVP zwariowała? Za dużo ma kasy publiczna telewizja,za dużo ściągnęli z ludzi abonamentu,czy może kurski powinien spierdalać na drzewo?

  02.08.2019 14:51
 • Widzę (gość)

  Kiedy wreszcie skończy się to wielkie goowno? Nic nie wnosi,nic nie uczy,nic nie daje - wręcz odwrotnie. Zabiera czas antenowy ponoć kosztowny. Z tego szajsu może wywnioskować, że ci głupi Turcy mózgów i jaj nie mają oprócz jednej walniętej asu. Tam kurwa, złodziej, bandyta,podpalaczka, dzieciobójczyni,oszust, płaczka, stara stękająca rura, przestępca w jednym "filmie" z dziećmi. Tragedia dla mózgu.

  02.08.2019 14:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×