"Elif" odcinek 540. Yusuf chce pożyczyć Melek pieniądze na mieszkanie. Selim znajduje nowy dom! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rodzina Emiroğlu znowu przeżywa trudne chwile. Do domu wprowadziła się nowa właścicielka - Arzu. W 540. odcinku "Elif" kobieta będzie robiła wszystko, aby obrzydzić mieszkańcom życie. Sprawdź, co wydarzy się w 540. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 540. w poniedziałek, 5.08.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) wprowadziła się do rezydencji Emiroğlu, którą wygrała na licytacji. Melek (Selin Sezgin), Selim (Emre Kıvılcım), Zeynep (Gülçin Tunçok) i Aliye (Aysun Güven) są załamani. Nie wiedzą, co dalej począć.

Arzu wprowadza się do rezydencji! Murat będzie szpiegiem Ümita? Zobacz więcej

W 540. odcinku serialu "Elif" Arzu stale dręczy domowników. Selim rozpaczliwie szuka mieszkania. Melek ma koszmary i boi się o bezpieczeństwo Elif (Isabella Damla Güvenilir). Yusuf (Umut Özkan) proponuje Melek pożyczkę na wynajęcie domu, ona jednak nie przyjmuje jego pomocy.

Arzu prosi Ümita (Emre Çaltılı) o pomoc. Ten zgadza się kupić dla niej akcje, pod warunkiem że za niego wyjdzie. Murat (Batuhan Soncul) po raz kolejny zostaje zaatakowany przez człowieka Latifa. Selim znajduje odpowiedni dom i podpisuje umowę najmu.

Gwiazdy tureckich seriali starsze o kilkadziesiąt lat! Jak będą wyglądać na starość?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Marek Wystup (gość)

  dodam jeszcze,żedoszły mnie słuchy ludzie czyli widzowie chcą ,żeby nawet coby toby niebyło to mabyć więcej odcinków puszczanych na tvp1 bo Polska skraca i dlatego jest więcej odcinków niż nakęconych dlatego chodziby było więcej to nieszkodzi ale nie skracajcie odcinków a ni scen ,bo to od lat 40 90 lat Ci ludzie czyli widzowie narzekają ale niewszyscy w tych wiekach a nawet od 14 do 39 lat dlatego pokazujcie , bo ludzie czyli widzowie się oburzą jak odcinki będą skracane nawet ja się oburzę .Proszę wszystkich nieskracajcie a Ja mam orzeczenie umiarkowane zlekkim sprzężonym autyzmem. !!!!! a dodam jeszcze , że fajny serial mimo nierównej gry aktorów oraz jak dla nas zbyt naiwnego scenariusza ale musimy uwzględnić inną niż nasza obyczajowość Turków i ja to uwzględniam. a mam orzeczenie umiarkowane z lekkim sprzężonym autyzmem Ja mam.

  06.08.2019 20:10
 • Marek Wystup (gość)

  proszę nie skracać odcinków Elif i pokazywać je wszystkie chodźby było by ich więcej niż tureckich , bo to co było pokazane w 540 odcinku to w tureckim dopiero w tureckie odcinki trwają niekiedy po godzine15 a niekiedy po 60 minut a na tvp1 po 45minut lub 43minuty dlatego nieskracajcie odcinków chodźby miało być odcinków pokazanych na tvp1 więcej niż nakręconych i pokazywanych w turcji w języku tureckim .A w Polsce pokazywany jest z lektorem dlatego nieskracajcie tych odcinków , bo doszły mnie słuchy ludzie czyli widzowie chcą ,żeby nawet coby toby niebyło to mabyć więcej odcinków puszczanych na tvp1 więcej niż jest ,bo 458 i dlatego proszę nie skracać odcinków i scen w odcinkach a jak już pokazywać daną scenę w następnym odcinku a nie pomijać scen o 2 minuty nawet chodźby było by ich w tvp1 więcej niż tureckich , bo tureckie odcinki trwają niekiedy po 60 minut a na tvp1 po 45minut lub 43minuty dlatego nieskracajcie odcinków chodźby

  06.08.2019 19:51
 • Bonaventura (gość)

  Fajny serial mimo nierównej gry aktorów oraz jak dla nas zbyt naiwnego scenariusza ale musimy uwzględnić inną niż nasza obyczajowość Turków.

  03.08.2019 14:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×