"Elif" odcinek 541. Selim traci panowanie nad sobą! Udusi Arzu?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu wprowadziła się już do rezydencji rodziny Emiroğlu, której jest teraz właścicielką. W 541. odcinku "Elif" Selim zdecyduje się kupić nowy dom. Między nim a Arzu wybuchnie jednak kłótnia. Sprawdź, co wydarzy się w 541. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 541. w czwartek, 8.08.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) mieszka w rezydencji Emiroğlu, a dotychczasowi właściciele szukają dla siebie nowego loku. Póki co mieszkają pod jednym dachem, co nie jest dla nich łatwe. Melek (Selin Sezgin), Selim (Emre Kıvılcım), Zeynep (Gülçin Tunçok) i Aliye (Aysun Güven) są załamani.

Yusuf chce pożyczyć Melek pieniądze na mieszkanie. Selim znajduje nowy dom! Zobacz więcej

W 541. odcinku serialu "Elif" wszystko wskazuje na to, że rodzina Emiroglu znalazła nowy dom. Arzu proponuje Selimowi, żeby sprzedał jej akcje firmy. Kobieta wykorzystuje każdą okazję, żeby poniżyć domowników. Selim traci nad sobą panowanie i atakuje kobietę. Dopiero głośny krzyk Zeynep sprawia, że przestaje dusić Arzu.

Murat (Batuhan Soncul) zgadza się pracować dla Ümita (Emre Çaltılı). Gdy Melek uświadamia Arzu, jak bardzo jest samotna, kobieta postanawia przyjąć oświadczyny Ümita. Mężczyzna tego samego dnia aranżuje ślub.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kenena (gość)

    To Arzu sapaliła kenena i tuce i elif melek

    08.08.2019 23:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×