"Elif" odcinek 543. Selim aresztowany! Rodzina Emiroğlu nie może wprowadzić się do nowego domu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu poślubiła Ümita i teraz wspólnie będą planować, co zrobić, aby jeszcze bardziej zatruć rodzinie Emiroğlu życie. W 543. odcinku "Elif" Selim zostanie aresztowany! Sprawdź, co wydarzy się w 543. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 543. we wtorek, 13.08.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak Arzu (Cemre Melis Çınar) wykupiła rezydencję Emiroğlu, dotychczasowi mieszkańcy muszą znaleźć sobie nowe loku. Wydaje się jednak, że Melek (Selin Sezgin), Selim (Emre Kıvılcım), Zeynep (Gülçin Tunçok) i Aliye (Aysun Güven) mają już dom, do którego mogą się przeprowadzić.

Ślub Arzu i Ümita! Murat ratuje Erkuta i zostaje szpiegiem Ümita! Zobacz więcej

W 543. odcinku serialu "Elif" Murat (Batuhan Soncul) powiadamia rodzinę, że znalazł pracę. Wciąż jednak ukrywa, że zaczął pracę u Erkuta (Umut Ölçer). Rodzina Emiroğlu szykuje się do przeprowadzki. Pomaga im Yusuf (Umut Özkan). Melek dowiaduje się, że mężczyzna brał udział w licytacji i zataił przed nimi, że to Arzu kupiła ich dom.

Policja aresztuje Selima za uchylanie się od płacenia podatków. Na domiar złego, za namową Ümita (Emre Çaltılı), właściciel domu, do którego mają się sprowadzić Emiroğlu, wycofuje się z umowy. Rodzina musi nocować w oficynie. Veysel (Hasan Ballıktaş) i Murat dowiadują się, że obaj pracują dla Erkuta.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×