"Elif" odcinek 545. Arzu i Ümit świętują zwycięstwo. Rodzina Emiroğlu nie ma gdzie mieszkać! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Selim trafił do aresztu, bo okazało się, że Ümit nie płacił podatków, gdy on był w więzieniu. W 545. odcinku "Elif" rodzina Emiroğlu dowie się, że nie ma gdzie mieszkać! Sprawdź, co wydarzy się w 545. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 545. w piątek, 16.08.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) i Ümit (Emre Çaltılı) wzięli ślub i okazało się, że podczas pobytu Selima (Emre Kıvılcım) w więzieniu, Ümit nie płacił podatków. Aby uniknąć więzienia, Selim musi spłacić zaległą kwotę z odsetkami. Za namową rodziny i Yusufa (Umut Özkan), Selim postanowił sprzedać Arzu udziały w spółce.

Selim postanawia sprzedać Arzu udziały w spółce!Zobacz więcej

W 545. odcinku serialu "Elif" rodzina Emiroğlu wyprowadza się z rezydencji. Arzu i Ümit świętują zwycięstwo. Asuman (Tugba Duygu Erman) i Gonca (Dilara Yüzer) przenoszą się do nowego domu Arzu. Asuman jest zawiedziona, że jako służąca ma mieszkać z Goncą w aneksie.

Selim dowiaduje się, że nie mogą się wprowadzić do wynajętego domu. Yusuf proponuje, żeby rodzina Emiroglu najbliższą noc spędziła w jego księgarni. Selim i Zeynep (Gülçin Tunçok) próbują znaleźć odpowiedni dom do wynajęcia.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Filip 😙😙😙😙 (gość)

  Debilny. Film. Jak. Flaki. W. Oleju. 🧓🧓🧓

  20.08.2019 16:13
 • Gos (gość)

  Zgadzam się z opiniami powyżej. Gniot i wypociny mózgowe. A tego scenarzystę to ja bym skierowała do prokuratora czy aby nie jest zboczeńcem i psychopatą. Dziewczynka grająca Elit sprawia wrażenie upośledzonej w stopniu lekkim. Do tego jest antypatyczna. Dobrze, że dali tę Inci- ta jest fajna. A w jakim świetle ten serial stawia prawo i porządek w Turcji...

  15.08.2019 23:15
 • Elif (gość)

  Wyłącz telewzór i po problemie

  15.08.2019 23:08
 • Andrzej (gość)

  Co za naiwność ten kto reżyserował ten film , stracił wenę brak pomysłu na ciąg dalszy sprawia że zamiast relaksować się podczas ogladania , ktoś dobrze napisał ,, Gniot'' i prawda doprowadza mnia mnie do szewskiej pasji ...chcesz podnieść sobie ciśnienie ogladaj Elif naiwność i głupota chyba TVP chce z nas zrobic takich naiwniakow jak rodzina Emirolu ...hahaha

  15.08.2019 21:25
 • dam (gość)

  Już nie raz pisałem że pierwsze odcinki były dobre do (60). Później były te odcinki żeby przetrwać do następnego. A od 100 oczekuję jak się zakończy. Tak ten film mnie wciągnął że w trakcie oglądania czytam książkę. Jak mam nagrany film (przeważnie mam) to oglądam na przyspieszeniu. Czekam na zakończenie tego serialu, tylko czuje że z zakończenia będę rozczarowany 😥 tak jak z całego filmu. Na drugi raz taki reżyser powinien wziąść do serca 💕 że najlepsze odcinki są do około 60 a później to są lury, wypociny żeby dorwać do końca odcinka 600.

  15.08.2019 19:11
 • Obserwator (gość)

  Film bez ikry dno totalne ogłupia starszych ludzi zdjąć to z ekranu.

  15.08.2019 15:17
 • Benut (gość)

  To jest najgorszy gniot jaki w życiu oglądałem, brak mi słów żeby coś takiego komentować.

  15.08.2019 10:11
 • Klajka (gość)

  Jak potocza sie losy arzu? A jak rodziny Emiroglu?

  14.08.2019 15:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×