"Elif" odcinek 546. Melek oskarżona o błąd w pracy. Odchodzi ze szwalni! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rodzina Emiroglu ma trudny czas. Na dodatek, w 546. odcinku "Elif" Melek zostanie zmuszona do tego, aby odejść z pracy w szwalni! Sprawdź, co wydarzy się w 546. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 546. w poniedziałek, 19.08.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Selim (Emre Kıvılcım) dowiedział się, że rodzina nie może wprowadzić się do wynajętego domu. Yusuf (Umut Özkan) zaproponował, żeby najbliższą noc spędzili w jego księgarni. Selim i Zeynep (Gülçin Tunçok) wciąż jednak próbują znaleźć odpowiedni dom do wynajęcia.

Arzu i Ümit świętują zwycięstwo. Rodzina Emiroğlu nie ma gdzie mieszkać! Zobacz więcej

W 546. odcinku serialu "Elif" Selimowi i Zeynep nie udaje się nic wynająć. Rodzina Emiroğlu nadal korzysta z gościnności Yusufa. Bahriye (Muge Esmeray) wyrywa kartki z notatnika Melek (Selin Sezgin), przez co część zamówień nie zostaje uszyta. Cevahir (Serhat Üstündağ) traci klienta, a jego oskarżenia doprowadzają do tego, że Melek rezygnuje z pracy w szwalni.

Murat (Batuhan Soncul) o mały włos nie zostaje nakryty przez Erkuta (Umut Ölçer). Veysel (Hasan Ballıktaş) ratuje go z opresji, lecz jednocześnie domyśla się, że jego syn ma nieczyste zamiary.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sten (gość)

    Cytat z filmu: "Kiedy Bóg zamyka jedne drzwi, otwiera drugie".

    18.08.2019 18:01
  • Justyna (gość)

    Jak ktoś nie ma ochoty niech nie ogląda są inne programy w tv. Każdy znajdzie coś dla siebie. Po co te zbędne komentarze?

    18.08.2019 12:09
  • Ted (gość)

    Kto pozwolił to puścić w TV publicznej i jeszcze za takie bzdury trzeba płacić abonament. Kompletna szmir

    17.08.2019 23:29
  • bou (gość)

    ja dopiero zacząłem oglądać.

    17.08.2019 13:48
  • Ani (gość)

    Wszystko co piszecie to prawda A jednak czeka się na jest odcinek

    17.08.2019 10:44
  • Ania z zielonej (gość)

    Trzeba mieć anielską cierpliwość żeby to oglądać. Coś okropnego.

    17.08.2019 08:13
  • Dj (gość)

    Masakra. Głupie to aż boli. Nie dość że gadają do siebie to wszystko nie ma żadnej logiki. Glupszego serialu nie widziałem jak dlugo żyję.

    16.08.2019 16:38
  • wieka (gość)

    Nigdy więcej nie wciągnę się w tureckie seriale, nie dość, że tasiemce, to Elif jest typową bajką dla dorosłych, fabuła rodem z kreskówki, nierealna.

    16.08.2019 16:36
  • Ann (gość)

    Serial bez tabu....bezprawie na każdym kroku ,każdy ma smartfona, a nikt nie dzwoni na policję! Jaja i flaki tureckie ......🤣

    16.08.2019 16:07
  • Omega26 (gość)

    Ciągnie się jak flaki z olejem. Zapowiadał się ciekawie, ale teraz... Bez sensu

    16.08.2019 16:00
  • Benu (gość)

    Jest tak bez sensu, że widzowi ręce opadają, wszystko może się wydarzyć, każdego można zabić, bez prawa i konsekwencji. Nie da się tego oglądać.

    16.08.2019 14:46
  • Aga (gość)

    Na początku serial mi się podobał, teraz to już nic się w nim nie dzieje, wątki smętne, nic z nich nie wynika.

    16.08.2019 12:30
  • Matylda gość (gość)

    B.lubie ten serial. I zawsze na niego czekam niecierpliwie.

    16.08.2019 12:26
  • Paulina (gość)

    Skończyłam oglądać serial po pożarze w dniu ślubu, dalsze odcinki są bez sensu . Wszystko ciagniente na siłę.

    16.08.2019 11:41