"Elif" odcinek 548. Rodzina Emiroğlu zaczyna wychodzić na prostą, ale... w nowym domu wybucha pożar! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rodzina Emiroğlu w końcu ma gdzie mieszkać. Co zrobi z tym Arzu? W 548. odcinku "Elif" kobieta będzie chciała poznać nowy adres Emiroğlu. Sprawdź, co wydarzy się w 548. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 548. w środę, 21.08.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Bahriye (Muge Esmeray), przez którą Melek (Selin Sezgin) straciła pracę, zgodziła się wynająć rodzinie Emiroğlu dom. Okazało się jednak, że jest bardzo zaniedbany i wymaga remontu. Z kolei Arzu (Cemre Melis Çınar), choć zdobyła wszystko, na czym jej zależało, nie może przestać myśleć o Melek (Selin Sezgin) i jej rodzinie.

Ümit robi Arzu niespodziankę. Żona jest na niego wściekła! Zobacz więcej

W 548. odcinku serialu "Elif" Emiroğlu przeprowadzają się do domu, który wynajęła im Bahriye. Wspólnie doprowadzają stary, zaniedbany dom do użytku. Mimo złej sytuacji rodzina jest szczęśliwa. Tülay (Derya Şen) przychodzi do posiadłości. Jest w szoku na wieść o tym, że Arzu wyrzuciła Emiroglu z domu i jest jego nową właścicielką.

Murat (Batuhan Soncul) upija się, nie mogąc znieść myśli, że szpieguje Erkuta (Umut Ölçer) dla Ümita (Emre Çaltılı). Rankiem budzi się w domu u boku Ayli (Melis Alevok). Dziewczyna wmawia mu, że razem spędzili noc. Arzu śledzi Elif (Isabella Damla Güvenilir), żeby dowiedzieć się, gdzie teraz mieszkają Emiroğlu. Kobieta nie może znieść myśli, że mimo iż wszystko im odebrała, Emiroğlu wciąż trzymają się razem. W domu wynajmowanym przez rodzinę wybucha pożar.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ewa (gość)

  Ja juz nie daje rady na tym filmie zeby tyle miec nienawisci jak ta Azu ....??!!! Powinni scenarzysci wreszcie cos lepszego wymyslic w losie Melek i Elif .... tego juz nie da sie ogladac ....

  22.08.2019 14:47
 • Krystyna (gość)

  Arzu powinna zdechnac z głodu między myszami a sxczurami. A ten Umit powinien teraz ją ograbic że wszystkiego pisprzedawac jej dobytek porostu zostawić ja na ulicy bez niczego i wyjechać gdzieś gdzie by go nie znalazła, to by była dla niej największa kara.

  21.08.2019 10:37
 • Dzasta (gość)

  Ta arzu to ma chopla na tle elif ta biedna elif i jej matka nigdy nie będą miały spokoju jak melek wyjdzie za tego jufusa wyjadą wpodrurz poślubna będą mieli wypadek on zginie elif ztraci pamięć i melek masakra z tym filmem

  20.08.2019 22:27
 • Aga (gość)

  Arzu powinna zginąć w tym filmie w najgorszym wypadku jaki jest na świecie

  20.08.2019 21:13
 • Aga (gość)

  Arzu powinna zginąć w tym filmie w najgorszym przypadku jakim jest na świecie

  20.08.2019 21:12
 • Iza (gość)

  Ta arzu chyba ich nigdy nie zostawi...😔😬

  20.08.2019 20:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×