"Elif" odcinek 549. Selim wciąż nie ma pracy. Arzu pójdzie na terapię? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W nowym domu rodziny Emiroğlu wybuchł pożar. Na szczęście jednak nic nikomu się nie stało. W 549. odcinku "Elif" bohaterowie wciąż będą próbować wiązać koniec z końcem. Sprawdź, co wydarzy się w 549. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 549. w czwartek, 22.08.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Rodzina Emiroğlu może mieszkać w starym domu Bahriye (Muge Esmeray). Wszyscy włożyli całe serce w odnowienie go, ale wtedy wybuchł pożar i znowu wszystko powinno został wyremontowane. Tymczasem, Murat (Batuhan Soncul) upił się i rankiem obudził się w domu u boku Ayli (Melis Alevok).

Rodzina Emiroğlu zaczyna wychodzić na prostą, ale... w nowym domu wybucha pożar! Zobacz więcej

W 549. odcinku serialu "Elif" Murat nie może uwierzyć, że spał z Aylą. Selim (Emre Kıvılcım) z pomocą Yusufa (Umut Özkan) naprawia uszkodzenia po pożarze. Ümit (Emre Çaltılı) zatrudnia dla Arzu (Cemre Melis Çınar) terapeutkę, ale ta wyrzuca ją za drzwi. Aysel (Esra Öztop) odwiedza Melek (Selin Sezgin). Jest w szoku na widok złego stanu domu.

Selim bezskutecznie poszukuje pracy, kolejne niepowodzenia powodują u niego coraz większą desperację. Asuman (Tugba Duygu Erman) nie może pogodzić się z tym, że jej siostra mieszka w tak złych warunkach. Ludzie Latifa każą Muratowi spłacić dług. Chłopak zwraca się o pomoc do Ümita.

Emre Kivilcim, czyli Selim Emiroğlu. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×